Tvarovanie vzhľadu a štýlu fúzov

Vedľa pravidelného zastrihávania brady, udržiavanie strnisko pod kontrolou alebo úpravu tvaru fúzov, je strojček Braun skvelá cesta k získaniu cool štýlového vzhľadu. Čo treba staviť na kombináciu oholenej hlavy a jednodňového strniska?

Krok 1

Ak si chcete zachovať štýl so sexi strniskom, vyberte na beard & head najkratšie možné nastavenie. Zastrihujte fúzy denne a nedovoľte strnisku dorásť do dĺžky brady. Nezabudnite využiť možnosti tvarovania s funkciou beard & head, ktoré vášmu strnisku pomôžu získať presné kontúry a upravený vzhľad.

 

Krok 2

Pre doladenie vzhľadu zastrihnite vlasy na krátko. Získate nielen účes vyžadujúci minimálnu údržbu, ale dokonale sa hodí aj k pekne upravenému strnisku. Môžete samozrejme využiť tiež tvarovacie funkcie a vyholiť si na krátkom zostrihu nejaké super vzory alebo línie.

 

Krok 3

Kombinácia presvetlených fúzov a krátko zastrihnutých vlasov - toto funguje skvele pre všetky štýly. Záležať bude len na tom, ako sa rozhodnete svoj vzhľad upraviť. Od drsného cez rafinovaný až po sexi - vykúzlite žhavý štýl s novým, cool vzhľadom vyjadrite svoju osobnosť spôsobom, ktorého si každý hneď všimne.

 

Ako sa starať o triesla

 

S univerzálnym strojčekom Braun body môžete dosiahnuť taký vzhľad, po akom ste vždy túžili.

Možno ste už skúšali zastrihávanie hrudníka či holenie podpazušia. Ale čo vaše intímne, dolné partie? Celotelový strojček vám ľahko a takmer okamžite umožní upraviť svoj vzhľad aj "tam dole". Toto už dávno nie je úloha len pre dievčatká - tak do toho!

 

Krok 1

Najprv použite výkonný zastrihávač k skráteniu pubického ochlpenia na požadovanú dĺžku. Vaša triesla tak získajú nielen upravenejší vzhľad, ale zjednoduší sa aj nasledujúce holení partií, ktoré chcete mať dokonalé hladké. Tohto spôsobu odstraňovania chĺpkov sa nemusíte nijako obávať. S hrebeňom pre citlivú pokožku sú vaše najchúlostivejšie časti tela v bezpečí!

 

Krok 2

Teraz si dajte horúcu sprchu, ktorá zmäkčí fúzy a otvorí póry. Použite trochu holiaceho krému pre citlivú pokožku. Strojček Braun vám následne vďaka integrovaným čepeliam Gillette Fusion ponúkne mimoriadne hladké a bezpečné oholenie. Neexistuje žiadne obmedzenie ani na odstraňovanie chĺpkov v oblasti genitálií - strojček čisto oholí akúkoľvek vami zvolenú oblasť slabín. Pokožku vždy držte natiahnutú a hoľte krátkymi, jemnými ťahmi.

 

Krok 3

Ak chcete, aby vaše dolné partie boli upravenejšie a viac sexy, potom je dobrým nápadom odstránenie chĺpkov tiež na podbrušku. Je to tiež vhodný spôsob, ako vytvarovať a doladiť vzhľad vášho brucha. Takže s čím ešte váhate? Zastrihnite či ohoľte danú oblasť jedným ťahom, vaše telo bude zase o niečo zvodnejšie.