Svet pánskeho holenia Braun

Svet pánskeho holenia Braun

Vedeli ste, že ...?


Keď sa rozhodnete prejsť od strojčekov s rotačnou hlavicou alebo od manuálneho holenia, vašej pokožke môže trvať určitú dobu, než sa novému spôsobu holenia prispôsobí. Podobné je to s vlasmi okolo čela: prechod z bočnej časti na strednú časť potrebuje čas. Takže ho svojmu telu doprajte. Prejdite si náš podrobný návod, ako docieliť dokonale hladké oholenie. Vyhnete sa tak poraneniam a vaša pokožka nebude začervenaná.

Krok 1

Uistite sa, že je váš holiaci strojček nabitý a pripravený na použitie.

Krok 2

Holte sa predtým, než si umyjete tvár. Pokožka má po umytí tendenciu ľahko opuchnúť.

Krok 3

Ak ste sa niekoľko dní neholili, fúzy najprv skráťte, než sa oholíte načisto.

Krok 4

Zapnite holiaci strojček. Než začnete s holením mimoriadne citlivých oblastí alebo oblastí, ktoré vyžadujú hladšie oholenie, voľnou rukou napnite pokožku.

Krok 5

Snažte sa držať holiaci strojček v pravom uhle (90 °) k pokožke. Holenie proti smeru rastu fúzov. A nezabudnite tiež, že ak budete rovnakú oblasť opakovane prechádzať tam a späť, zvýšite riziko podráždenia pokožky.

Krok 6

Udržujte rovnomerný tlak. Nemusíte však tlačiť toľko ako pri manuálnom holení.

Krok 7

Holiaci strojček pravidelne čistite. Ak to váš model strojčeka umožňuje, využívajte čistiace centrum Braun. Automaticky čistí a premazáva holiaci strojček, a to jednoduchým stlačením tlačidla.

Na záver

Rovnako ako sa staráte o svoju kožu, starajte sa aj o svoj strojček. Vymieňajte strihacie diely každých 18 mesiacov, pretože diely sa postupne opotrebovávajú. Netlačte príliš a vytrvajte!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie