Oral-B Vitality Kids Mickey

Kód: 1100022490
Záruka vrátenia peňazí Cashback
Značka: Oral-B
€29,90
Skladom

Elektrický zubní kartáček Oral-B Kids od 3 let děti pobaví motivem z Disney myšáka Mickey a současně jako produkt doporučovaný zubními lékaři vyčistí zuby šetrně a účinně. Tento kartáček má 2 režimy čištění včetně unikátního režimu jemného čištění pro děti, takže dětské zoubky čistí opravdu šetrně. Odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Vzhled rukojeti můžete upravit 4 přiloženými samolepkami s motivy Disney myšáka Mickey. 

 

MicrosoftTeams-image (145)MicrosoftTeams-image (146)mceclip2-2

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Čistí lepšie ako manuálna zubná kefka

Vďaka tvaru malej okrúhlej hlavice zubná kefka odstraňuje viac zubného povlaku ako manuálna zubná kefka a zaoblené špičky štetiniek sa jemne a šetrne postarajú o ďasná.

Čistenie zubov ako... z rozprávky!

Mnohé deti si neradi čistia zuby. To je dôvod, prečo v súprave nájdete 4 nálepky, ktoré majú povzbudiť k správnej ústnej hygiene aj to najtvrdohlavejšie dieťa.

Šetrná a účinná ochrana

Detské zuby majú špeciálne potreby. Zubná kefka ponúka na výber 2 čistiace režimy. Režim každodenného čistenia Daily Clean dôkladne odstraňuje zubný povlak, zatiaľ čo režim jemného čistenia Sensitive čistí jemne a účinne.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské kefky
Záruka: 3 roky s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G