Oral-B Náhradné hlavice Sensi UltraThin 60-2

Kód: 1100022461
€14,90
Skladom

Vyskúšajte kefkovú hlavu Oral-B Sensi Ultrathin navrhnutú Oral-B, zubnými lekármi najodporúčovanejšou značkou zubných kefiek na svete. Jej okrúhly tvar bol navrhnutý v spolupráci so zubnými lekármi. Má mäkké ultratenké vlákna, ktoré sú šetrné k ďasnám, a zároveň bežné vlákna, ktoré sú nekompromisné k zubnému povlaku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sensi Ultrathin odstraňuje až o 100% viac zubného povlaku a znižuje zápal ďasien o 100% v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou. Jedinečná kombinácia vlákien so zaoblenými koncami a mimoriadne tenkých vlákien je dôvod, prečo je Sensi Ultrathin ideálny pre osoby s citlivou ústnou dutinou a pre všetkých, ktorí si chcú čistiť zuby šetrne. Kompatibilný so zubnými kefkami Oral-B Genius 8000, 9000. Kompatibilný so zubnými kefkami Oral-B Smart 4000, 49000, 5000, 6000, 6500, 7000. Kompatibilný so zubnými kefkami Or0,00,00,0 3000. Kompatibilný so všetkými variantmi zubných kefiek Oral-B Vitality a Vitality Plus. Každé balenie obsahuje 2 náhradné kefkové hlavy Oral-B Sensitive Ultrathin.


Vlastnosti:
Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku, takže sú ďasná v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou zdravšie
Znižuje zápal ďasien o 100 % v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou
Okrúhla kefková hlava s kombináciou extra mäkkých a bežných vlákien na šetrné čistenie
Navrhnuté v spolupráci so zubnými lekármi
Kompatibilný so všetkými elektrickými zubnými kefkami Oral-B, s výnimkou sonických zubných kefiek Oral-B
Oral-B, zubnými lekármi najpoužívanejšia značka zubných kefiek na svete


Balenie:
2x náhradná kefka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G