BaByliss D773DE Sušič vlasov

Kód: BBL00008
Predĺžená záruka
Neohodnotené
Značka: BaByliss
€89,90
Skladom

Výkonný a štýlový vlasový sušič od BaByliss s príkonom 2100W vás ohromí. Disponuje HTDC motorom a súčasťou balenia je aj prídavný difuzér a úzky koncentrátor pre styling. Fén sa pýši technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia.

Sušič má odnímateľný zadný filter pre ľahké čistenie, 3 možnosti nastavenia teploty, 2 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu a spínač studeného vzduchu.

Ionizačná technológia, The Advanced Plasma Technology, využíva duálny iónový systém vyrovnávajúci vlhkosť vašich kaderí. Systém kombinuje kladné a záporné ióny, ktoré spoločne hydratujú vlasy a eliminujú ich krepatenie. Povedzte áno perfektne uhladeným a lesklým vlasom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Sušič vlasov D773DE

Výkonný a štýlový vlasový sušič z kolekcie Hydro-Fusion od BaByliss s príkonom 2100W vás ohromí. Disponuje HTDC motorom a súčasťou balenia je aj prídavný difuzér a úzky koncentrátor pre styling. Fén sa pýši technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia. Sušič má odnímateľný zadný filter pre ľahké čistenie, 3 možnosti nastavenia teploty, 2 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu a spínač studeného vzduchu.

Ionizačná technológia, The Advanced Plasma Technology, využíva duálny iónový systém vyrovnávajúci vlhkosť vašich kaderí. Systém kombinuje kladné a záporné ióny, ktoré spoločne hydratujú vlasy a eliminujú ich krepatenie. Povedzte áno perfektne uhladeným a lesklým vlasom.

Vlasy sú hebké a vyživené.

Vlasy sa nekrepatia. 

Vlasy sú výnimočne hladké. 

Vlasy sú lesklé a žiarivé.

ŠPECIFIKÁCIE

- 2100 W 
- HTDC motor
- The Advanced Plasma Technology 
- Svetelná kontrolka ionizácie
- 3 nastavenia teploty prúdenia vzduchu
- 2 nastavenia rýchlosti prúdu vzduchu
- Možnosť fúkania studeného vzduchu
- Nízka hmotnosť vhodná na cesty
- Odnímateľný zadný filter pre ľahké čistenie
- 2,5m dlhý otočný kábel
- 3 roky záruka

PRÍSLUŠENSTVO

- Veľký difuzér
- Úzky koncentrátor

#PoweredByBaByliss #StyledByYou

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 3 roky

S legendárnou francúzskou značkou BaByliss môžete rýchlo nasledovať najnovšie trendy v účesoch, bez ohľadu na to, ako zložito môžu vyzerať. Už od 60. rokov minulého storočia prináša inovatívnu elektroniku, s ktorou zvládnete akýkoľvek styling vašich vlasov, fúzov aj úpravu chĺpkov na tele. V našom širokom sortimente nájdete výkonné žehličky, mnoho druhov kulem na vytváranie rôznych štýlov vĺn, revolučné automatické kulmy na vlnenie bez námahy, alebo napríklad precízne pánske zastrihávače. Doprajte si každý deň look, na ktorý máte práve náladu.

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou