BaByliss AS774E Kulmofén

Kód: BBL00055
Predĺžená záruka
Neohodnotené
Značka: BaByliss
€84,90
Skladom

Multifunkčný kulmofén Hydro-Fusion od BaByliss využijete na vysúšanie, uhladzovanie, narovnávanie a dodávanie objemu a tvaru vlasov. S unikátnou technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia. V balení so 4 rôznymi nástavcami.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kulmofén 4v1 AS774E

Multifunkčný kulmofén z kolekcie Hydro-Fusion od BaByliss využijete na vysúšanie, uhladzovanie, narovnávanie a dodávanie objemu a tvaru vlasov. S unikátnou technológiou The Advanced Plasma Technology pre uhladený lesklý look bez krepovatenia. V balení so 4 rôznymi nástavcami.

Tento kulmofén disponuje technológiou The Advanced Plasma Technology, ktorá využíva duálny iónový systém vyrovnávajúci vlhkosť vašich kaderí. Systém kombinuje kladné a záporné ióny, ktoré spoločne hydratujú vlasy a eliminujú ich krepatenie. Povedzte áno perfektne uhladeným a lesklým vlasom.

Vlasy sú hebké a vyživené.

Vlasy sa nekrepatia.

Vlasy sú výnimočne hladké.

Vlasy sú lesklé a žiarivé.

ŠPECIFIKÁCIE

- 1000W 
- Iónová technológia pre leské vlasy bez krepovatenia 
- Svetelný indikátor ionizácie 
- 2 nastavenia teploty  
- 2,5m dlhý otočný kábel 
- Funkcia chladenia 
- Záruka 3 roky

PRÍSLUŠENSTVO

Nadstavce:
- Úzky sušicí koncentrátor 
- Narovnávací hrebeň 
- Uhladzujúci hrebeň 
- Hrebeň dodávajúci objem

#PoweredByBaByliss #StyledByYou

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 3 roky

S legendárnou francúzskou značkou BaByliss môžete rýchlo nasledovať najnovšie trendy v účesoch, bez ohľadu na to, ako zložito môžu vyzerať. Už od 60. rokov minulého storočia prináša inovatívnu elektroniku, s ktorou zvládnete akýkoľvek styling vašich vlasov, fúzov aj úpravu chĺpkov na tele. V našom širokom sortimente nájdete výkonné žehličky, mnoho druhov kulem na vytváranie rôznych štýlov vĺn, revolučné automatické kulmy na vlnenie bez námahy, alebo napríklad precízne pánske zastrihávače. Doprajte si každý deň look, na ktorý máte práve náladu.

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou