Oral-B Oxyjet Ústní sprcha

Kód: 1100024094
Záruka vrátenia peňazí
Značka: Oral-B
€144,90
Skladom

Ústna sprcha Oral-B využíva mikrobubliny, ktoré blokujú vznik bakteriálneho zubného povlaku. Zmiešaním vzduchu a vody vznikajú mikrobubliny, ktoré spolu so špeciálnou zubnou pastou významne znižujú problémy s ďasnami. Prečo používať ústnu sprchu? Ústna sprcha Oral-B je skvelým doplnkom každodenného čistenia zubov a ideálnou voľbou na zlepšenie zdravia ďasien. Ústna sprcha odstraňuje zvyšky jedla a jemne masíruje ďasná, čím stimuluje krvný obeh. Ústna sprcha Oral-B je navrhnutá tak, aby ste mali v ústach pocit čistoty a sviežosti

 

MicrosoftTeams-image (145)MicrosoftTeams-image (146)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ústna sprcha Oral-B využíva mikrobubliny, ktoré blokujú vznik bakteriálneho zubného povlaku. Zmiešaním vzduchu a vody vznikajú mikrobubliny, ktoré spolu so špeciálnou zubnou pastou významne znižujú problémy s ďasnami. Prečo používať ústnu sprchu? Ústna sprcha Oral-B je skvelým doplnkom každodenného čistenia zubov a ideálnou voľbou na zlepšenie zdravia ďasien. Ústna sprcha odstraňuje zvyšky jedla a jemne masíruje ďasná, čím stimuluje krvný obeh. Ústna sprcha Oral-B je navrhnutá tak, aby ste mali v ústach pocit čistoty a sviežosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o zuby
Záruka: 3 roky s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G