Oral-B iO Series 5 Pink

Kód: 1100024086
Akcia Záruka vrátenia peňazí
Značka: Oral-B
€116,90
Skladom

Elektrická zubná kefka iO 5 má najlepšiu technológiu od Oral-B. Kombinuje guľatú kefkovú hlavu inšpirovanú zubnými lekármi s jemne mikrovibrujúcimi vláknami pre pocit profesionálnej čistoty v pohodlí domova.Šikovný senzor tlaku pomáha zabrániť, aby ste pri čistení príliš alebo naopak málo tlačili, čím chráni ďasná. U.I. funkcia rozpoznania čistenia spozná váš štýl čistenia a každý deň vás povedie, aby ste si zuby čistili lepšie.

 

MicrosoftTeams-image (145)MicrosoftTeams-image (146)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická zubná kefka iO 5 má najlepšiu technológiu od Oral-B. Kombinuje guľatú kefkovú hlavu inšpirovanú zubnými lekármi s jemne mikrovibrujúcimi vláknami pre pocit profesionálnej čistoty v pohodlí domova.

Šikovný senzor tlaku pomáha zabrániť, aby ste pri čistení príliš alebo naopak málo tlačili, čím chráni ďasná. U.I. funkcia rozpoznania čistenia spozná váš štýl čistenia a každý deň vás povedie, aby ste si zuby čistili lepšie.

Pripojí sa k bezplatnej aplikácii Oral-B, ktorá umožňuje sledovať čistenie v reálnom čase a navádzať v 6 zónach čistenia. Aby boli výsledky najlepšie, vymieňajte kefkovú hlavu Oral-B iO každé 3 mesiace za novú.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o zuby
Záruka: 3 roky s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G