Oral-B iO Series 3 Ice Blue

Kód: 1100022374
Akcia Záruka vrátenia peňazí Cashback Cenová bomba 💥
Značka: Oral-B
€71,90
Skladom

Čistite si zuby ako profesiuOnál. Elektrická zubná kefka iO 3 je vybavená najlepšími technológiami od Oral-B. Kombinuje guľatú kefkovú hlavu inšpirovanú zubnými lekármi s jemne mikrovibrujúcimi vláknami pre pocit profesionálnej čistoty v pohodlí domova. Šikovný senzor tlaku pomáha zabrániť, aby ste pri čistení príliš alebo naopak málo tlačili, čím chráni ďasná. Technológia ochrany ďasien upozorní, keď budete na kefku príliš tlačiť. Aby boli výsledky najlepšie, vymieňajte kefkovú hlavu Oral-B iO každé 3 mesiace za novú.

 

MicrosoftTeams-image (145)MicrosoftTeams-image (146)mceclip2-2

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistite si zuby ako profesiOnál. Elektrická zubná kefka iO 3 je vybavená najlepšími technológiami od Oral-B. Kombinuje guľatú kefkovú hlavu inšpirovanú zubnými lekármi s jemne mikrovibrujúcimi vláknami pre pocit profesionálnej čistoty v pohodlí domova. Šikovný senzor tlaku pomáha zabrániť, aby ste pri čistení príliš alebo naopak málo tlačili, čím chráni ďasná. Technológia ochrany ďasien upozorní, keď budete na kefku príliš tlačiť. Aby boli výsledky najlepšie, vymieňajte kefkovú hlavu Oral-B iO každé 3 mesiace za novú.    

Špecifikácie: 
- Vôbec najlepšia čistota od Oral-B s revolučnou technológiou iO pre pocit profesionálnej čistoty a jemného čistenia zubov 
- 3 režimy čistenia na čistenie na mieru: na každodenné čistenie, jemný, bieliaci 
- Spája unikátnu okrúhlu kefkovú hlavu Oral-B a jemné mikrovibrácie, takže budete mať svieži pocit čistoty v ústach a vaše ďasná budú o 100% zdravšie už za jeden týždeň (v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou) 
- Chytrý senzor tlaku signalizuje pomocou červenej, bielej alebo zelenej farby kontrolky, či pri čistení tlačíte príliš, málo alebo správne 
- Obsah balenia: 1 rukoväť iO3, 1 kefková hlava, 1 nabíjačka

Dodatočné parametre

Kategória: iO Series 3
Záruka: 3 roky s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G