Oral-B iO My way Teens

Kód: 1100024085
Akcia Záruka vrátenia peňazí Cenová bomba 💥
Značka: Oral-B
€144,90
Skladom

Keď sa z detí stanú tínedžeri, začne ich ústna dutina čeliť novým výzvam: rovnátka, ortodontické gumičky, citlivé ďasná, zápach z úst a ďalšie. V takej chvíli prichádza čas zvýšiť úroveň čistenia zubov as tým pomôže elektrická zubná kefka Oral-B iO My Way. Okrúhla kefková hlava sa inšpirovala poznatkami zubárov a má mikrovibračné vlákna, ktoré vytvárajú pocit profesionálne vyčistených zubov.

 

MicrosoftTeams-image (145)MicrosoftTeams-image (146)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď sa z detí stanú tínedžeri, začne ich ústna dutina čeliť novým výzvam: rovnátka, ortodontické gumičky, citlivé ďasná, zápach z úst a ďalšie. V takej chvíli prichádza čas zvýšiť úroveň čistenia zubov as tým pomôže elektrická zubná kefka Oral-B iO My Way. Okrúhla kefková hlava sa inšpirovala poznatkami zubárov a má mikrovibračné vlákna, ktoré vytvárajú pocit profesionálne vyčistených zubov. Tiež je šetrná k zubom a ďasnám – pri každom čistení. Navyše sa dodáva so samostatnou kefkovou hlavou Targeted Clean, ktorá bola navrhnutá spoločne so zubnými lekármi na čistenie ťažko prístupných miest. Ide jednoducho o dokonalú elektrickú zubnú kefku pre teenagerov – s strojčekmi aj bez nich.

 

Špecifikácia:

  • Revolučná magnetická iO technológia pre pocit profesionálneho a jemného čistenia zubov - spája unikátnu okrúhlu kefkovú hlavu Oral-B a jemné mikrovibrácie, takže budete mať svieži pocit čistoty v ústach a vaše ďasná budú 100% zdravšie už za jeden týždeň
  • 4 čistiace režimy – každodenné, jemný, super jemný a bieliaci
  • Šikovný senzor tlaku – svetelne signalizuje ak tlačíte správne, málo alebo príliš
  • Možnosť spárovania s bezplatnou aplikáciou Oral-B, kde je možné sledovať kvalitu vášho čistenia
  • Spínač on/off s indikáciou nízkeho nabitia
  • Prepínač režimov a kontrolka výmeny kefovej hlavy
  • V balení s kefovou hlavou GENTLE CARE a špeciálne navrhnutou hlavou na čistenie s ROVNÁTKY
  • Cestovné púzdro

 

OBSAH BALENIA: AKUMULÁTOROVÁ ZUBNÁ KEFKA, 2 NÁHRADNÉ KEFÁČKOVÉ HLAVY GENTLE CARE + SPECIALISED CLEAN, CESTOVNÉ PÚZDRO, HYGIENICKÝ DRŽIAK NA KEFÁČKOVÚ HLAVU, NABÍJAČKA

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o zuby
Záruka: 3 roky s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G