BaByliss

BaByliss je francúzsky špecialista v starostlivosti o vlasy a číslo 1. na európskom trhu v kategórii vyrovnávania vlasov. S elektronikou BaByliss si každý deň môžete hravo vytvoriť účesy ako z kaderníckeho salónu, ale z pohodlia vášho domova. Vyberajte z produktov pre ženy aj pre mužov. V našej ponuke nájdete výkonné sušiče vlasov, žehličky na vlasy, kulmy, ale aj zastrihávače vlasov a fúzov.

História značky

Firmu založil už v šesťdesiatych rokoch 20. storočia slávny parížsky kaderník Lelièvre, ktorému sa ako prvému podarilo skonštruovať prvú elektrickú kulmu na vlasy. Súčasne s predstavením tohto vynálezu vznikla značka Babyliss, ktorá sa vďaka svojej inovatívnej elektronike rýchlo stala hitom takmer vo všetkých francúzskych profesionálnych vlasových salónoch.

BaByliss je už od svojho vzniku značkou používanou profesionálmi v odbore, ale aj značkou dostupnou pre bežných spotrebiteľov. S BaByliss si môže každý dovoliť nosiť luxusné účesy a starať sa o svoje vlasy skutočne kvalitnými prístrojmi.

Značka aktívne spolupracuje s významnými osobnosťami zo sveta módy a hairstylingu, aby vždy rýchlo reagovala na nové trendy a pokrok v technológiách. BaByliss je dnes súčasťou profesionálnych kaderníckych salónov i bežných domácností vo viac ako 60 krajinách sveta.