BRAUN Silk-expert Pro PL5243 IPL

Kód: 1100022593
Akcia Záruka vrátenia peňazí Cenová bomba 💥
Značka: Braun
€389
Skladom

Silk·expert Pro 5 je nejlepší IPL značky Braun. Tento přístroj neodstraňuje chloupky laserem, ale místo toho používá pokročilou technologii IPL, která zajišťuje i při domácím použití hladkou pokožku až na 6 měsíců, s viditelným omezením růstu chloupků za pouhé 4 týdny (Růst chloupků je redukován o 74 % po 12 týdnech ošetření – hodnota kombinovaná pro ošetření bikini oblasti a nohou. V jednotlivých případech se výsledky mohou lišit.). Senzor Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™) automaticky optimalizuje intenzitu záblesků podle odstínu pokožky a zajišťuje tak rovnováhu mezi rychlostí odstraňování chloupků a šetrnou ochranou pokožky. Dva režimy pro citlivou pleť zajišťují vaší pokožce pohodlí. Díky až 125 zábleskům za minutu přístroj při klouzavém pohybu po pokožce zanechává méně neošetřených míst. 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™)

Odtiene pokožky sa líšia, preto senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™, s UV filtrom) nepretržite sníma vašu pokožku a automaticky prispôsobuje intenzitu každého záblesku na rôznych častiach tela.

² Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden. 

 

Svetovo vedúca značka na trhu s elektrickými prístrojmi na odstraňovanie chĺpkov pre ženy.

Viditeľné výsledky až do 6 mesiacov¹

Najlepší výkon vo svojej triede na viditeľnú redukciu chĺpkov už za 4 týždne, ktorá pretrváva až 6 mesiacov¹. Na sledovanie prvých výsledkov a dosiahnutie dlhodobo hladkej pokožky používajte prístroj raz za týždeň počas 1 mesiaca.

Účinný a jemný


Senzor Skin pro 2.0 (SensoAdapt™) nepretržite sníma odtieň vašej pokožky 80-krát za sekundu a automaticky upraví úroveň intenzity na zabezpečenie dokonalej rovnováhy medzi rýchlymi výsledkami a jemnosťou pokožky.

Presný a dôkladný od hlavy
 po päty

Tento IPL epilátor je vybavený dvomi presnými krytmi na menšie a citlivé oblasti, ako sú oblasti tváre a bikín, štandardným krytom ideálnym na podpazušie a širokým krytom na väčšie oblasti tela, ako sú hrudník alebo stehná.

Hladká pokožka aj na citlivých miestach

Dva režimy citlivosti dotykom tlačidla prispôsobia intenzitu svetla na dlhodobo hladkú pokožku aj na citlivých miestach. Ideálne aj pre neskúsených používateľov.

Menej vynechaných miest


Silk-expert Pro 5 je najrýchlejší IPL epilátor na trhu³ – bliká každú 0,5 sekundu. Nepretržité, vysokorýchlostné záblesky umožňujú jednoduché kĺzanie po pokožke a menej vynechaných miest.

³ Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden. 

10 úrovní intenzity


Silk-expert Pro 5 presne rozpozná aj tie najmenšie odchýlky v odtieni pokožky na rôznych častiach tela vďaka 10 úrovniam intenzity. Tým zabezpečí dokonalú rovnováhu výkonu na dlhotrvajúce výsledky v pohodlí domova.

Skonštruovaný na dlhú
 životnosť  

Silk-expert Pro 5 je navrhnutý na 400 000 zábleskov, ktoré sa rovnajú 22 rokom ošetrovania celého tela4. Má výkon až 6 J/cm² – to je najrýchlejší spôsob, ako dosiahnúť dlhodobo hladkú pokožku

4Nejedná sa o záruku na životnosť prístroja

Zistite, či je IPL epilátor pre vás vhodný

IPL epilátor Braun je vhodný na rôzne odtiene pokožky od svetlých až po stredne tmavé, s chĺpkami od prirodzenej blond po tmavohnedú alebo čiernu. Technológia IPL je najmenej vhodná na veľmi blond, červené, šedivé alebo biele chĺpky, kde je menej melanínu na zachytenie svetla.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Silk-expert Pro 5
Záruka: 5 rokov s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.