BRAUN Silk-expert Pro PL3020 IPL

Kód: 1100022584
Akcia Záruka vrátenia peňazí Cenová bomba 💥
Značka: Braun
€219,96 –9 %
526 braun silk expert pro pl3020 ipl
€219,96 –9 % €199
Skladom

Silk·expert Pro 3 neodstraňuje chĺpky laserom, ale namiesto toho používa pokročilú technológiu IPL od firmy Braun. Zaisťuje aj pri domácom použití hladkú pokožku až na 3 mesiace, s viditeľným obmedzením rastu chĺpkov iba za 3 mesiace (ak je prístroj používaný podľa odporúčaného režimu; v jednotlivých prípadoch sa výsledky môžu líšiť). Senzor Skin Pro (SensoAdapt™) automaticky optimalizuje intenzitu zábleskov podľa odtieňa pokožky a zaisťuje tak rovnováhu medzi rýchlosťou odstraňovania chĺpkov a šetrnou ochranou pokožky. Režim pre citlivú pleť zaisťuje vašej pokožke pohodlie a vďaka až 100 zábleskom za minútu prístroj pri kĺzavom pohybe po pokožke zanecháva menej neošetrených miest.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Skin Pro² (SensoAdapt™)

Odtiene pokožky sa líšia, preto senzor Skin Pro (SensoAdapt™, s UV filtrom) nepretržite sníma vašu pokožku a automaticky prispôsobuje intenzitu každého záblesku na rôznych častiach tela.

² Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden. 

 

Svetovo vedúca značka na trhu s elektrickými prístrojmi na odstraňovanie chĺpkov pre ženy.

Účinný a jemný


Senzor Skin pro nepretržite sníma odtieň vašej pokožky 80-krát za sekundu a automaticky upraví úroveň intenzity na zabezpečenie dokonalej rovnováhy medzi rýchlymi výsledkami a jemnosťou pokožky.

Vaša pokožka je v dobrých rukách

Vďaka technológii Skin Pro a zabudovanému UV filtru si môžete doma užívať pohodlné a prakticky bezbolestné ošetrenie pomocou IPL epilátora.

Hladká pokožka od hlavy až po päty

Presný a dôkladný na každej časti vášho tela, epilátor Silk-expert Pro 3 je vybavený presným krytom, pomocou ktorého zvládnete ošetriť malé a ťažko prístupné oblasti, a širokým krytom určeným na stehná, hruď alebo chrbát.

Hladká pokožka aj na citlivých miestach

Režim citlivosti dotykom tlačidla prispôsobia intenzitu svetla na dlhodobo hladkú pokožku aj na citlivých a intímnych miestach. Ideálne aj pre neskúsených používateľov.

Menej vynechaných miest


Silk-expert Pro 3 je jedným z najrýchlejších IPL na trhu³ – bliká každú 0,6 sekundu. Nepretržité, vysokorýchlostné záblesky umožňujú jednoduché kĺzanie po pokožke a menej vynechaných miest.

³ Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden. 

3 úrovne intenzity


3 úrovne intenzity zabezpečia, že intenzita svetla bude vyhovovať odtieňu vašej pokožky.

Skonštruovaný na dlhú životnosť  

Silk-expert Pro 3 je navrhnutý na 300 000 zábleskov, ktoré sa rovnajú 16 rokom ošetrovania celého tela4. To všetko bez potreby výmeny žiarovky.

4Nejedná sa o záruku na životnosť prístroja

Zistite, či je IPL epilátor pre vás vhodný

IPL epilátor Braun je vhodný na rôzne odtiene pokožky od svetlých až po stredne tmavé, s chĺpkami od prirodzenej blond po tmavohnedú alebo čiernu. Technológia IPL je najmenej vhodná na veľmi blond, červené, šedivé alebo biele chĺpky, kde je menej melanínu na zachytenie svetla.

Dodatočné parametre

Kategória: Silk-expert Pro 3
Záruka: 5 rokov s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.