BRAUN Series X XT5100, Zastrihávač na tvár a telo

Kód: 1100004602
Cashback
Značka: Braun
€39,90
Skladom

Braun Series XT5 je pánsky zastrihávač a elektrický strojček na holenie aj úpravu telesného ochlpenia v jednom. Jeho hlava s technológiou 4D holenie palíc ľahko a pohodlne a je šetrná k pokožke. Tento zastrihávač a holiaci strojček je 100% vodotesný a možno ho tak používať nasucho aj namokro. Jeho kovová hlava vydrží až 6 mesiacov *. Vďaka štíhlemu dizajnu a protišmykové rukoväte sa s ním pracuje prekvapivo ľahko.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Ľahkosť, rýchlosť a pohodlie vďaka technológii 4D-Blade

Inovatívna čepieľka 4D-Blade má dve centrálne holiace zóny a dva bočné zastrihávače. Hrebeň SkinGuard chráni pokožku pred čepieľkou a poskytuje tak pohodlné oholenie, ktoré je dostatočne hladké na to, aby ste vyzerali skvele, a zároveň šetrné k pokožke.
 
Čepieľka 4D-Blade je vyrobená tak, aby vydržala a zostala ostrá až 6 mesiacov*. Má obojsmerný hrebeň, takže môžete zastrihávať nahor aj nadol, vďaka čomu je pohyb jednoduchý a rýchly. Braun Series XT5 je 100 % vodotesný a dá sa použiť na úpravy ako a kdekoľvek chcete, či už pomocou peny alebo gélu, pri umývadle alebo v sprche.

Jeden nástroj, akýkoľvek štýl 

Braun Series XT5 využíva inovatívnu čepieľku 4D-Blade, ktorá vydrží až 6 mesiacov*.
 
Je šetrná k pokožke, jednoducho sa ovláda a uľahčuje každý styling. 

Rýchle dosiahnutie rovnomerného zastrihnutia 
 
Zastrihávajte nahor aj nadol vďaka užitočnému obojsmernému hrebeňu. Tento ľahký pohyb znamená, že môžete zastrihávať rýchlo a spôsobom, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Tvarujte ľahko, ale s presnosťou
 
Pridajte svojmu pravidelnému stylingu presnosť vďaka čepieľke 4D-Blade a protišmykovej a pogumovanej rukoväti. Tvarovanie je vďaka nim presné a kontrolované, čo vám dodá sebadôveru na akejkoľvek úrovni zručností.

Ľahkosť, rýchlosť a pohodlie pri každom ťahu
 
Doprajte si pohodlné, nie príliš blízke holenie bez ohľadu na vašu úroveň zručností. Je to možné vďaka plne aktivovanej čepieľke 4D-Blade, ktorá pozostáva zo štyroch výkonných holiacich prvkov a vykonáva 450 strihov za sekundu.

Holenie tela s komfortom 


Pripojte hrebeň SkinGuard na bezpečné holenie citlivých oblastí, ako sú vaše slabiny, hrudník a podpazušie. Ochranný kryt chráni vašu pokožku, poskytuje jemný zážitok z holenia a zanecháva na pokožke pocit jemnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Zastrihávače na fúzy
Záruka: 2 roky

BRAUN Series X XT5100, zastřihovač na tvář a tělo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.