Braun Series 3 Combipack 32S náhradná planžeta strieborná

Kód: 1100004565
€28
Skladom

Za 18 mesiacov oholia holiace komponenty Braun viac ako 6 000 000 fúzov. Postupom času sa tieto strihacie diely prirodzene začnú opotrebovávať. Preto odporúčame vymieňať planžetu holiaceho strojčeka každých 18 mesiacov, aby vám k oholeniu aj naďalej stačilo len niekoľko ťahov a váš elektrický holiaci strojček bol stále ako nový. Pravidelná výmena planžety zaistí špičkovú kondíciu holiaceho strojčeka na veľa rokov. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Braun Series 3 Combipack 32S

Za 18 měsíců oholí holicí komponenty Braun více než 6 000 000 vousů. Postupem času se tyto střihací díly přirozeně začnou opotřebovávat. Proto doporučujeme vyměňovat planžetu holicího strojku každých 18 měsíců, aby vám k oholení i nadále stačilo jen několik tahů a váš elektrický holicí strojek byl stále jako nový. Pravidelná výměna planžety zajistí špičkovou kondici holicího strojku na mnoho let. 

Vlastnosti:
Zlepšete své holení díky novému duálnímu zastřihovači s jedinečnou titanovou povrchovou úpravou
Kompatibilní se všemi elektrickými holicími strojky Series 9
Pro dosažení dokonalých výsledků s holicími strojky Braun doporučujeme výměnu holicích břitů každých 18 měsíců
Malá investice. Velký rozdíl

Balení:
náhradní planžeta


Navrhovaná životnosť vášho strojčeka je 7 rokov

Priemerný holiaci strojček Braun zastrihne 6 000 000 chĺpkov každých 18 mesiacov. To môže viesť k prirodzenému opotrebeniu holiacich prvkov hlavice. Na zachovanie dokonalého účinku holenia odporúčame vymeniť hlavicu každých 18 mesiacov.

 

Výmena holiacej hlavice

Výmena holiacej hlavice je veľmi jednoduchá. Stlačte uvoľňovacie tlačidlá po bokoch, ktorými sa hlavica uvoľní a vy ju môžete vybrať. Novú hlavicu jednoducho nakliknete na holiaci strojček.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k pánskym holiacim strojčekom
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.