Braun Series 3 310 BT

Kód: 1100004561
€94,90
Skladom

Tento elektrický holiaci strojček a zastrihávač fúzov Wet & Dry je navrhnutý k holeniu, zastrihávaniu a tvarovaniu kontúr. Vďaka 3 flexibilným lamelám, ktoré sa prispôsobujú vašim kontúram, poskytuje maximálny kontakt s pokožkou aj na ťažko prístupných miestach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Oholiť. Zastrihnúť. Vytvarovať.

Neodmysliteľné 3 v 1. So strojčekom Braun Series 3 Shave&Style môžete holiť, zastrihávať a tvarovať. Tento univerzálny strojček obsahuje tri holiace časti citlivé na tlak pre efektivitu holenia a pohodlie pokožky, zastrihávaciu hlavu a päť hrebeňov na úpravu strniska a brady od 1 do 7 mm.

Holenie nahladko pomocou 3 pružných britiev

3 pohyblivé holiace časti (hlava 3-Flex) sa prispôsobia každému obrysu tváre pre maximálny kontakt s pokožkou. Osvedčené aj na náročných 3-dňových bradách.

Mokré aj suché holenie


Používajte s vodou, penou alebo gélom pre ešte lepšie kĺzanie a jemnejší pocit na pokožke. Navyše sa môžete oholiť aj v sprche.

Precízne okraje


Nasaďte zastrihávaciu hlavicu pre jednoduché tvarovanie bokombrady a fúzov. Doživotne ostré britvy Braun sú navrhnuté podľa najvyšších štandardov.

Zastrihávač brady s 5 hrebeňmi

Nasaďte jeden z piatich hrebeňov (1 – 7 mm) na dosiahnutie preferovaného štýlu: 3-dňovú bradu alebo ležérne strnisko.

Dodatočné parametre

Kategória: Series 3
Záruka: 2 roky
Doba nabíjania: 1 hod
Elektrické holiace strojčeky: áno
Nástavec pre úpravu fúzov: áno
Počet holiacich elementov: 3
Počet střihov/min: 18000
Použitie bez káblu: áno
Rýchle nabíjanie: áno
Špeciálne stredové zastrihovače: nie
Typ batérie: NiMH
Úmyvateľný: áno
Vlastnosti produktov: áno
Výdrž batérie: 30
Výkyvná hlava: nie
Wet & Dry: áno
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 26.11.2023
nema chybu
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.