Braun Series 3 300 červená

Kód: 1100022540
Akcia Tip na Deň otcov
Značka: Braun
€79,90 –10 %
271 braun series 3 300 cervena
€79,90 –10 % €71,91
Skladom

Dobíjací elektrický planžetový holiaci strojček Braun Series 3 je nekompromisný k fúzom a jemný k pleti. 3stupňové holiace prvky citlivé na tlak sa skvele prispôsobia každej kontúre tváre a holí v intuitívne priamych líniách. Navrhnutý a vyrobený v Nemecku je holiaci strojček Braun Series 3 pripravený na to, aby niečo vydržal.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonalé prispôsobenie a komfort pre pokožku.

Braun je ikonická nemecká značka špecializujúca sa na precízne holiace strojčeky svetovej úrovne. Celosvetovo je oceňovaný za svoj jednoduchý intuitívny design a vynikajúci výkon produktu. Značke Braun dôverujú muži po celom svete, je to svetová jednotka medzi planžetovými holiacimi strojčekmi.*
Všetky holiace strojčeky Braun pracujú rovnými intuitívnymi ťahmi, takže nemusíte po rovnakom mieste krúžiť dvakrát, čo pomáha minimalizovať podráždenie pokožky.
Špeciálne holiace diely sú citlivé na tlak a chráni ich patentovaná kovová mriežka (SensoFoil™) – na čisté a hladké oholenie so skvelým komfortom pre pokožku.
Všetky holiace strojčeky Series 3 sú navrhované a vyrábané v Nemecku, kde je maximálna pozornosť venovaná ich precíznemu prevedeniu a detailu. Kvalita, ktorú pocítite každý deň.

*Na základe hodnotového podielu z obdobia od júla 2015 do júna 2016. Zdroj: Popredný inštitút zaoberajúci sa prieskumom trhu.

Obsah balenia:
holiaci strojček Braun Series 3 300s
nabíjačka
ochranný kryt holiacej hlavy

Dodatočné parametre

Kategória: Series 3
Záruka: 2 roky
Doba nabíjania: 1 hod
Elektrické holiace strojčeky: áno
Počet holiacich elementov: 3
Počet střihov/min: 18000
Použitie bez káblu: áno
Rýchle nabíjanie: áno
Špeciálne stredové zastrihovače: nie
Typ batérie: NiMH
Úmyvateľný: áno
Vlastnosti produktov: áno
Výdrž batérie: 30
Výkyvná hlava: nie

Braun Series 3 300 červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.