Braun Satin Hair 3 HD350

Kód: 1100022526
Cashback
Značka: Braun
€42,90
Skladom

Braun Satin Hair 3 HD 350 To Go - najvýkonnejší sušič vlasov Style & Go s technológiou Ionic.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

S výkonom 1600 Wattov je sušič vlasov Satin Hair 3 ideálnym nástrojom pre účinné vysúšanie vlasov a ich špičkovú ochranu. Vyberte si model HD 350 ideálny na cesty. Vďaka optimálnej distribúcii tepla, ochrane pred prehriatím a lámaním vlasov a technológií Ionic sušič Satin Hair 3 vaše vlasy pri vysúšaní ochráni.

Vytvorte si úžasné účesy a užite si skvelú úpravu žiarivých a zdravo vyzerajúcich vlasov - vďaka svojmu ergonomickému dizajnu sa sušič vlasov Satin Hair 3 ľahko a pohodlne používa v každom uhle. Má skladateľnou rukoväť, takže je ľahko skladovateľný v kufri alebo kabelke na cestách.


Vlastnosti:
Všetky sušiče vlasov Satin Hair optimálne synchronizujú distribúciu tepla, prúd vzduchu a rýchlosť vysúšania, takže zaisťujú šetrnú, a napriek tomu účinnú teplotu vysúšania - schválil nezávislý nemecký inštitút pre výskum vlákien DWI. DrySafe - vysúšajte si vlasy bezpečne každý deň.
Multi-voltage
Pre bezpečné a pohodlné užívanie kdekoľvek a kedykoľvek.
Tvarovaná tryska - Pre vaše jedinečné účesy
Nastavenie teploty a prúdu vzduchu - na rukoväti
Skladateľná rukoväť - Pre využitie na cestách
Funkcia Ionic - Saténové ióny obklopia každý jednotlivý vlas a rýchlo obnovia rovnováhu jeho vlhkosti, ktorá sa obvykle pri úprave vlasov nadmerným teplom stráca.


Balenie:
Sušič vlasov Braun HD 350
Extra úzka smerová dýza

Dodatočné parametre

Kategória: Fény na vlasy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.