BRAUN MGK 3440 Black

Kód: 1100023814
€54,90
Skladom

Pomocou sady Braun Sada Na Styling Všetko V Jednom Series 3 upravíte telo od fúzov a tváre až po vlasy. Sada 8v1 na úpravu fúzov, vlasov, detailov a ďalšieho. S extrémne ostrými čepieľkami a 80-minútovou dobou prevádzky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

8v1 Stylingová sada Braun na fúzy a tvár: vybrané nástroje na fúzy, zastrihovanie v ušiach a nose, dokonalé oholenie a domáce zastrihovanie vlasov.

Váš styling bez námahy: extrémne ostrý brit je účinný v každom ťahu, a to aj v ťažko prístupných miestach, pre skvelú úpravu a pohodlnú starostlivosť o fúzy aj vlasy.

Jednoduchá úprava, bez ohľadu na dĺžku: skvelé výsledky starostlivosti s hrebeňmi s pevnou dĺžkou strihu 1 a 2 mm a 2 vysúvacími hrebeňmi (3–21 mm).

S odolnou konštrukciou, ktorá vydrží: táto sada pre starostlivosť o mužov má výkonnú Ni-MH batériu s 80-minútovou bezdrôtovou prevádzkou a je umývateľná pod tečúcou vodou.

Vybraná pre každý krok vašej pravidelnej domácej starostlivosti: táto sada pre starostlivosť o telo pre mužov obsahuje puzdro na uloženie v kúpeľni.

Obsah balenia:

1× zastrihávač vrátane plastovej zastrihovacej hlavy

1× hlava zastrihávača chĺpkov v nose a ušiach

1× mini planžetový holiaci strojček

1× vysúvací hrebeň na fúzy (3–11 mm)

1× vysúvací hrebeň na vlasy (13–21 mm)

1× hrebeň s pevným strihom (2 mm)

1× štandardný hrebeň s pevným strihom (1 mm)

1× presný hrebeň

1× čistiaca kefka

1× vrecko

Dodatočné parametre

Kategória: Muži
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.