Braun FS1000 mini depilátor na tvár

Kód: 1100004587
Cashback
Značka: Braun
€34,90
Skladom

Braun FS1000 Mini depilátor na tvár, elektrická depilácia tváre pre ženy, depilátor a holiaci strojček na tvár, rýchly a šetrný, úprava oblasti nad hornou perou, brady a líc, jednoduchšie líčenie, ideálny na cesty, osvetlenie Smartlight, biela farba

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Osvetlenie Smartlight  

Zabudované inteligentné osvetlenie Smartlight rozpozná a odstráni aj tie najjemnejšie chĺpky. Výsledkom bude hladká a rovnomerne upravená tvár.

Jednoduché používanie aj na ťažko dostupných miestach  

Odstraňovanie chĺpkov z oblasti nad hornou perou, brady a líc nikdy nebolo jednoduchšie. Rotačný systém tohto depilátora na tvár presne kopíruje líniu pokožky, vďaka čomu je aj depilácia pod ťažko dostupnými uhlami rýchla a účinná.  

Šetrný voči pokožke  


Doprajte si šetrné a bezpečné odstraňovanie chĺpkov s rotačným holiacim systémom a ochrannou fóliou na lepší komfort pokožky.  

Jednoduchšie líčenie 
 

Tento depilátor na tvár strihá chĺpky tesne pri pokožke a vyhladzuje tak pleť, na ktorú sa následne mejkap nanáša veľmi ľahko. Po depilácii sa vám mejkap podarí naniesť naozaj precízne a rovnomerne.  

Prekvapivo malý, prekvapivo účinný 
 
Miniatúrna veľkosť je ideálna na prenášanie a použitie na cestách. Zmestí sa do kabelky alebo peňaženky a môžete ho tak použiť kedykoľvek a kdekoľvek.  

Minimalistický dizajn 
 

Kompaktný tvar minidepilátora umožňuje jednoduché a diskrétne použitie vždy, keď potrebujete rýchlu úpravu.  

Navrhnutý v Nemecku 
 

Viac ako 50 rokov skúseností nemeckých odborníkov s odstraňovaním chĺpkov. Navrhnutý na efektívnu a šetrnú depiláciu tváre.  

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske holiace strojčeky
Záruka: 2 roky

Braun FS1000 mini depilátor na obličej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.