Braun FaceSpa Pro 912

Kód: 1100022509
Záruka vrátenia peňazí Cashback
Značka: Braun
€164,90
Skladom

Braun FaceSpa Pro je prvé zariadenie na svete 3 v 1 na epiláciu tváre, čistenie a tónovanie pleti. Nástavec epilátora odstraňuje jemne chĺpky na tvári pri korienkoch pre dlhotrvajúci efekt hladkej pokožky. Jemná kefka na čistenie tváre odstraňuje šetrne nečistoty z citlivej pokožky. Mikrovibračná hlava aplikuje sérum alebo krém na požadované tónovanie pleti.* *Lepšia aplikácia prípravku na starostlivosť o pokožku oproti ručnej aplikácii.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

3 známky krásy:

Krajšia pokožka

Tonizačná hlava MicroVibration masíruje pokožku a uľahčuje aplikáciu krémov a sér.

Ultrajemné vibrácie

Naneste krém alebo sérum priamo na hlavu MicroVibration zariadenia FaceSpa Pro. Zariadenie jemne vibruje, čím zaisťuje lepšiu aplikáciu produktov na starostlivosť o pokožku. Pre príjemne chladivý pocit môžete vypnutú tonizačnú hlavu použiť aj okolo očí a pod očami.

Hĺbkové čistenie tváre

Kefku na čistenie tváre používajte každý deň. Vaša pokožka bude čistá a pripravená na aplikáciu make-upu. Rovnako s ním po celom dni make-up ľahko odstránite. Na kefku mierne tlačte a robte krúživé pohyby v T-zóne, na tvárach a na brade.

Dokonalá epilácia tváre

Pohybujte epilátorom proti smeru rastu chĺpkov. Nie je potrebné nadmerne tlačiť, 10 mikrootvorov zachytí aj tie najjemnejšie chĺpky.

Inteligentná detekcia hlavy

Zabezpečuje optimálny výkon bez ohľadu na to, aký nadstavec sa používa.

4 prispôsobené nastavenia

Vyberte si z 2 rýchlostí a 2 nastavenia intenzity pre plne prispôsobený zážitok.

Časovač ošetrenia

Ošetrí každú oblasť po dobu 20 sekúnd. Prístroj začne pulzovať, akonáhle bude čas na zmenu.

Dobíjacie batérie

Zabezpečuje, aby zariadenie FaceSpa Pro bolo vždy pripravené na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Braun Face Spa Pro
Záruka: 2 roky

Braun FaceSpa Pro 912

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.