BRAUN Combipack 53B + 20 % zľava s použitím kódu PRSL20

Kód: 1100004594
Cashback -20% s kódom PRSL20
Značka: Braun
€39,90
Skladom

Holiaca fólia a holiaci blok pre novú Series 5 a 6

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Navrhovaná životnosť vášho strojčeka je 7 rokov

Priemerný holiaci strojček Braun zastrihne 6 000 000 chĺpkov každých 18 mesiacov. To môže viesť k prirodzenému opotrebeniu holiacich prvkov hlavice. Na zachovanie dokonalého účinku holenia odporúčame vymeniť hlavicu každých 18 mesiacov.

Výmena holiacej hlavice

Výmena holiacej hlavice je veľmi jednoduchá. Po stranách sa nachádzajú uvoľňovacie tlačidlá, ktorých stlačením sa hlavica uvoľní a vy ju môžete vybrať. Novú hlavicu jednoducho nakliknete na holiaci strojček.


Účinnosť
Pravidelná výmena planžety holiaceho strojčeka zaistí účinné oholenie. Menej ťahov znamená väčší komfort pre pokožku a tým aj jej minimálne podráždenie.

 

Vymeňte každých 18 mesiacov 
Výmena planžety holiaceho strojčeka v pravidelnom intervale zaistí účinné oholenie fúzov bez podráždenia. Holiaci strojček bude takmer ako nový.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k pánskym holiacim strojčekom
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.