BRAUN BT 7420 Gray

Kód: 1100023809
Záruka vrátenia peňazí
Značka: Braun
€84,90
Skladom

S profesionálnym zastrihávačom fúzov Braun Series 7 získajte doma svieži vzhľad ako od holiča. Presný v každom ťahu s naším najostrejším britom ProBlade. Funkcia Autosense zaisťuje rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Ovládač ProWheel so 40 nastaveniami dĺžky. 100 minút bezdrôtovej prevádzky.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

S profesionálnym zastrihávačom fúzov Braun Series 7 získajte doma svieži vzhľad ako od holiča. Presný v každom ťahu s naším najostrejším britom ProBlade. Funkcia Autosense zaisťuje rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Ovládač ProWheel so 40 nastaveniami dĺžky po 0,5mm krokoch.

Zastrihujte, tvarujte a prestrihujte. Prémiové holičské nástroje vám pomôžu dosiahnuť presné detaily, hladký strih a rovnomerné zastrihnutie pre dokonalú úpravu.

Tento zastrihávač pre mužov je 100% vodotesný, takže ho možno ľahko čistiť, má výkonnú Li-Ion batériu so 100-minútovou bezdrôtovou prevádzkou, doživotne ostré brity, nabíjací stojan a puzdro na uloženie v kúpeľni.

Obsah balenia:

1× zastrihávač fúzov vrátane zastrihávacej hlavy ProBlade

1× presná zastrihovacia hlava

1× presný hrebeň na fúzy (0,5–10 mm)

1× presný hrebeň na vlasy (10,5–20 mm)

1× nadstavec na prestrihovanie fúzov

1× holiaci strojček Gillette ProGlide

1× vymeniteľná kazeta Gillette ProGlide

1× nabíjací stojan

1× šablóna na tvarovanie fúzy

1× čistiaca kefka

1× puzdro na zips

Dodatočné parametre

Kategória: Muži
Záruka: 5 rokov s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.