BRAUN BT 3420 Grey

Kód: 1100024109
Akcia Tip na Deň otcov
Značka: Braun
€59,90 –10 %
MicrosoftTeams image (159)
€59,90 –10 % €53,91
Skladom

So zastrihávačom fúzov Braun Series 3 dosiahnete doma výsledky ako z Barber shopu. Presné v každom ťahu s výnimočne ostrými čepieľkami, ktoré zaisťujú rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Presný otočný ovládač s 40 nastaveniami dĺžky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

So zastrihávačom fúzov Braun Series 3 dosiahnete doma výsledky ako z Barber shopu. Presné v každom ťahu s výnimočne ostrými čepieľkami, ktoré zaisťujú rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Presný otočný ovládač s 40 nastaveniami dĺžky po presných 0,5mm krokoch.

Dlhé aj krátke zastrihnutie, s istotou dosiahnuteľnou doma: stylingové nástroje vám pomôžu dosiahnuť rovnomerné zastrihnutie a presné detaily pre dokonalú úpravu.

Tento zastrihávač pre mužov má umývateľnú hlavu a hrebene pre ľahké čistenie, výkonnú Ni-MH batériu a extrémne ostré brity.

Obsah balenia:

1× zastrihávač fúzov vrátane plastovej zastrihovacej hlavy

1× mini planžetový holiaci strojček

1× presný hrebeň na fúzy (0,5–10 mm)

1× presný hrebeň na vlasy (10,5–20 mm)

1× čistiaca kefka

Dodatočné parametre

Kategória: Muži
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.