BaByliss C1900E Automatická kulma na vlasy

Kód: 1100022838
Predĺžená záruka
Značka: BaByliss
€159
Skladom

S revolučnou automatickou kulmou WAVE SECRET AIR si jednoducho a rýchlo vytvoríte dokonalé vlny a lokne, ktoré vydržia celý deň. S nulovou námahou! Kulma disponuje technológiou automatického vlnenia, takže vždy vytvorí rovnako precízne vlny. Nová inteligentná funkcia Cool Air vlasy navyše pri vlnení rovno fixuje prúdom studeného vzduchu, takže vám vlny vydržia dlhšie, ako inokedy.

Detailné informácie

Podrobný popis

BaByliss Automatická kulma na vlasy C1900E Wave Secret Air 

 

Vtiahne. Navlní. Zafixuje. Automaticky.

S revolučnou automatickou kulmou WAVE SECRET AIR si jednoducho a rýchlo vytvoríte dokonalé vlny a lokne, ktoré vydržia celý deň. S nulovou námahou! Kulma disponuje technológiou automatického vlnenia, takže vždy vytvorí rovnako precízne vlny. Nová inteligentná funkcia Cool Air vlasy navyše pri vlnení rovno fixuje prúdom studeného vzduchu, takže vám vlny vydržia dlhšie, ako inokedy. Ďalej je vybavená technológiou proti zacuchávaniu, profesionálnym keramickým vykurovacím systémom pre rovnomerné šírenie tepla, 3 nastaveniami teploty pre všetky typy vlasov a voľbou smeru vlnenia (doľava, doprava a automatická zmena smeru). V balení s teplovzdornou odkladacou podložkou.V elegantnom čiernom prevedení s rose gold detailmi.

Technológia automatického vlnenia

Prameň vlasov sa jednoducho vsunie do kulmy - tam je kulmou automaticky namotaný, jemne zahriaty a navlnený. Výsledkom sú rovnako precízne vlny pri každom použití. Kulma disponuje naozaj veľkou zahrievacou komorou, a tak je ideálna na natáčanie veľkých prameňov dlhých vlasov. 

 

Na kulme je možné nastaviť smer vlnenia. Doľava, doprava či automatickú zmenu smeru. 

 

S 3 nastaveniami teploty, pre všetky typy vlasov. Profesionálny tepelný systém

Kulma je vybavená 4 výkonnými vykurovacími telesami, ktoré distribuujú teplo vo vykurovacej komore rovnomerne. Štyri vysoko výkonné ohrievače sú monitorované mikroprocesorom 50x za sekundu, aby presne regulovali teplotu komory a zakaždým poskytovali konzistentné výsledky. Rýchle a ľahké kadere bez extrémneho tepla, ktoré by vlasy ničilo. 

Inteligentná funkcia Cool Air

Automaticky generuje jemný prúd studeného vzduchu akonáhle sa rukoväť otvorí a kadere tak rovno počas vlnenia zafixuje.

Dlhotrvajúce kadere, ktoré vydržia celý deň. 

 

Technológia Anti-Tangle proti zacuchávaniu

Automatické vlnenie bez strachu. Wave Secret Air má inteligentné senzory, ktoré detekujú, či bol prameň správne vložený do prístroja. Pokiaľ tomu tak nie je, kulma vlasy automaticky opäť uvoľní a odvinie. 

 ŠPECIFIKÁCIE 

- funkcia automatického vlnenia

- teplota až 230 °C

- 3 nastavenia teploty - 180°C, 200°C a 230°C

- najmodernejší digitálny motor

- profesionálny keramický vykurovací systém

- objemná vlniaca komora

- riadenie smeru vlnenia

- Cool Air - studený vzduch na fixáciu účesu

- technológia Anti-Tangle proti zacuchávání vlasov v kulme

- LED indikátor teploty a rotácie

- automatické vypnutie pri dlhšej nečinnosti

- 2,5m otočný kábel

- 3 roky záruka

 PRÍSLUŠENSTVO

- teplovzdorná odkladacia podložka

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické kulmy na vlasy
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

S legendárnou francúzskou značkou BaByliss môžete rýchlo nasledovať najnovšie trendy v účesoch, bez ohľadu na to, ako zložito môžu vyzerať. Už od 60. rokov minulého storočia prináša inovatívnu elektroniku, s ktorou zvládnete akýkoľvek styling vašich vlasov, fúzov aj úpravu chĺpkov na tele. V našom širokom sortimente nájdete výkonné žehličky, mnoho druhov kulem na vytváranie rôznych štýlov vĺn, revolučné automatické kulmy na vlnenie bez námahy, alebo napríklad precízne pánske zastrihávače. Doprajte si každý deň look, na ktorý máte práve náladu.

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou