BaByliss C1800E Automatická kulma na vlasy

Kód: 1100022837
Predĺžená záruka
Značka: BaByliss
€149,90
Skladom

S automatickou kulmou na vlasy od Babyliss si vytvoríte rôzne typy vĺn úplne bez námahy. Stačí vložiť prameň vlasov do keramickej komory av tej sa vlasy jemne zahrejú a navlnia. Vy už len vytiahnete luxusne natočené kadere. Voila! Vďaka Hydrotherm Steam System parnej technológii nebudú vaše vlasy pri procese príliš vysušované a zachovajú si svoj lesk a hebkosť. Vlny môžete natáčať oboma smermi, alebo nastaviť automatickú zmenu smeru.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Automatická kulma na vlasy C1800E

S automatickou kulmou na vlasy od Babyliss si vytvoríte rôzne typy vĺn úplne bez námahy. Stačí vložiť prameň vlasov do keramickej komory av tej sa vlasy jemne zahrejú a navlnia. Vy už len vytiahnete luxusne natočené kadere. Voilá! 

Vlny môžete natáčať oboma smermi, alebo nastaviť automatickú zmenu smeru.

Vďaka Hydrotherm Steam System parnej technológii nebudú vaše vlasy pri procese príliš vysušované a zachovajú si svoj lesk a hebkosť. Vlny môžete natáčať oboma smermi, alebo nastaviť automatickú zmenu smeru.

ŠPECIFIKÁCIE

- Technológia automatického natáčania vlasov 
- 3 nastavenia teploty: 190, 210 a 230 °C 
- Voliteľná funkcia pary Hydrotherm Steam Systém pre šetrnejšie natáčanie 
- Keramická vlniaca komora 
- Svetelná LED kontrolka teploty 
- Systém rýchleho zahriatia (požadovaná teplota už za 100 sekúnd) 
- Voľba smeru natáčania - Časovač so zvukovým signálom 
- 2,7m dlhý otočný kábel 
- Automatické vypnutie pri dlhšej nečinnosti 
- 3 roky záruka

Nehodí sa pre príliš dlhé vlasy siahajúce pod prsia. Nepoužívať na syntetické vlasy.Pri použití parnej funkcie sa odporúča používať destilovanú vodu.

#PoweredByBaByliss #StyledByYou

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

S legendárnou francúzskou značkou BaByliss môžete rýchlo nasledovať najnovšie trendy v účesoch, bez ohľadu na to, ako zložito môžu vyzerať. Už od 60. rokov minulého storočia prináša inovatívnu elektroniku, s ktorou zvládnete akýkoľvek styling vašich vlasov, fúzov aj úpravu chĺpkov na tele. V našom širokom sortimente nájdete výkonné žehličky, mnoho druhov kulem na vytváranie rôznych štýlov vĺn, revolučné automatické kulmy na vlnenie bez námahy, alebo napríklad precízne pánske zastrihávače. Doprajte si každý deň look, na ktorý máte práve náladu.

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou