BaByliss 6750DE Sušič vlasov

Kód: 1100022847
Výpredaj Predĺžená záruka
Značka: BaByliss
€119
Skladom

BaByliss VELOCE sušič vlasov je jedinečným kúskom pre domáce i profesionálne sušenie. S revolučným digitálnym motorom MaxlifePRO™, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v spolupráci so spoločnosťou Ferrari. Vďaka vysokému výkonu a veľmi rýchlemu prúdu vzduchu obdivuhodne rýchlo vysušia aj tie najhustejšie vlasy. S funkciou ionizácie, takže vlasy nikdy nebudú presušené a krepaté. Súčasťou balenia je difuzér a dva úzke koncentrátory. Na tento produkt sa vzťahuje záruka 10 rokov na motor, 5 rokov na prístroj.

Detailné informácie

Podrobný popis

BaByliss VELOCE sušič vlasov je jedinečným kúskom pre domáce i profesionálne sušenie. S revolučným digitálnym motorom MaxlifePRO™, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v spolupráci so spoločnosťou Ferrari. Vďaka vysokému výkonu a veľmi rýchlemu prúdu vzduchu obdivuhodne rýchlo vysušia aj tie najhustejšie vlasy. S funkciou ionizácie, takže vlasy nikdy nebudú presušené a krepaté. Súčasťou balenia je difuzér a dva úzke koncentrátory. 

VLASTNOSTI 

- 2200W 

- rýchlosť prúdenia vzduchu až 143 km/h 

- funkcia ionizácie pre lesklé a hebké vlasy bez krepovatenia 

- keramické telo fénu 

- digitálny motor MaxlifePRO™ 

- 2 stupne rýchlosti prúdenia vzduchu 

- 2 stupne teploty prúdenia vzduchu 

- nízka hmotnosť 

- možnosť fúkania studeného vzduchu 

- 2,8 m dlhý kábel 

- tlačidlo pre turbo rýchly prúd vzduchu 

- záruka 10 rokov na motor, 5 rokov na prístroj

  

Príslušenstvo:

 - 4mm úzky koncentrátor 

- 6mm úzky koncentrátor 

- difuzér

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 5 rokov na prístroj, 10 rokov na motor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

S legendárnou francúzskou značkou BaByliss môžete rýchlo nasledovať najnovšie trendy v účesoch, bez ohľadu na to, ako zložito môžu vyzerať. Už od 60. rokov minulého storočia prináša inovatívnu elektroniku, s ktorou zvládnete akýkoľvek styling vašich vlasov, fúzov aj úpravu chĺpkov na tele. V našom širokom sortimente nájdete výkonné žehličky, mnoho druhov kulem na vytváranie rôznych štýlov vĺn, revolučné automatické kulmy na vlnenie bez námahy, alebo napríklad precízne pánske zastrihávače. Doprajte si každý deň look, na ktorý máte práve náladu.

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou