Cashback P&G


cashback SK

Získajte pri nákupe výrobkov značiek P&G až 40 € späť* na váš účet pri využití rôznych úrovní cashbacku v rámci troch nákupov.

Nakúpte za min. 20 € a získajte 5 € späť.

Nakúpte za min. 40 € a získajte 10 € späť.

Nakúpte za min. 100 € a získajte 25 € späť.

Aby ste získali až 40 € späť, musíte vykonať tri rôzne nákupy a pri každom nákupe využiť inú úroveň cashbacku. Jeden používateľ môže získať cashback z každej úrovne iba raz. Úrovne cashbacku nemožno kombinovať v jednom nákupe.

Akcia platí od 15. 8. do 15. 10 2023.1. Nakúpte Nakúpte v období od 15. 8. 2023 do 15. 10. 2023 vybrané produkty osobnej starostlivosti Braun a Oral-B a uschovajte si doklad o nákupe.

MB-Braun_Cashback_icon_01
  2. Registrujte sa 
Zaregistrujte sa na webovej stránke Môj svet P&G: 
www.mujsvet-pg.cz/cashback-braun-sk    

MB-Braun_Cashback_icon_02
3. Nahrajte svoju účtenku 
Nahrajte platnú účtenku, vyplňte IBAN číslo vášho bankového účtu a vykonajte SMS overenie.   

MB-Braun_Cashback_icon_03

4. Získajte peniaze späť Po úspešnom odoslaní žiadosti a overení vašej účtenky obdržíte email, či bola vaša žiadosť akceptovaná a peniaze odoslané na váš účet.   

image11   

*Aby ste získali až 40 EUR späť, musíte vykonať tri rôzne nákupy a pri každom nákupe využiť inú úroveň cashbacku. Jeden používateľ môže získať cashback z každej úrovne iba raz. Úrovne cashbacku nemožno kombinovať v jednom nákupe. Akcia platí od 15. 8. do 15. 10. 2023 na produkty značky portfólia P&G zakúpené pri jednom nákupe okrem P&G Professional a P&G Personal Health Care. Usporiadateľom akcie je spoločnosť Procter & Gamble spol. s.r.o. Program vrátenia peňazí realizuje spoločnosť Justsnap GmbH. Viac info na www.mojsvet-pg.sk