Outlet Záruka vrácení peněz do 60 dnů
Ušetríte 55,09
Braun Silk-épil 7 7-700 SensoSmart

Braun Silk-épil 7 7-700 SensoSmart

Kód produktu: #4210201190516

Epilátor Silk-épil 7 Wet & Dry poskytuje najšetrnejšiu epiláciu od Brauna. S inovatívnou technológiou SensoSmart vám epilátor pomáha pri epilácii odstrániť ešte viac chĺpkov jediným ťahom. Technológia MicroGrip odstraňuje chĺpky 4x kratšie, než vosk dokáže zachytiť. Tento epilátor je bezšnúrový a Wet & Dry, takže ho možno použiť vo vani aj v sprche pre šetrné odstránenie chĺpkov. S 3 kusmi príslušenstva, vrátane nadstavca pre kontakt s pokožkou a puzdra. Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
Pôvodná cena s DPH 122,99
Po zľave 67,90
bez DPH 56,12
Ušetríte 55,09

Epilátor Silk-épil 7 Wet & Dry poskytuje najšetrnejšiu epiláciu od Brauna. S inovatívnou technológiou SensoSmart vám epilátor pomáha pri epilácii odstrániť ešte viac chĺpkov jediným ťahom. Technológia MicroGrip odstraňuje chĺpky 4x kratšie, než vosk dokáže zachytiť. Tento epilátor je bezšnúrový a Wet & Dry, takže ho možno použiť vo vani aj v sprche pre šetrné odstránenie chĺpkov. S 3 kusmi príslušenstva, vrátane nadstavca pre kontakt s pokožkou a puzdra.

  • Prvý šikovný epilátor na svete s technológiou SensoSmart vám pomáha pri epilácii
  • Najšetrnejšia epilácia Braun pre dlhotrvajúcu hebkosť
  • Bezšnúrový epilátor Wet & Dry, ktorý možno na šetrnú epiláciu použiť ako vo vani, tak v sprche
  • 3 kusy príslušenstva, vrátane nadstavca pre kontakt s pokožkou a púzdra
1Hodnotenie 1odporúča tento produkt
1x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (1)

Michaela Orechovská
10.2.2021

Dlhšie som hľadala niečo efektívne a mrzí ma, že som po výmene nesiahla už skôr. Utrpeniu a aj nedokonalému vytrhávaniu už odzvonilo. S týmto zázrakom je epilácia radosť, čo som zistila už po prvom použití. Trhá rýchlo a dôkladne. Hlava s pinzetami kopíruje moje telo, takže sa dôkladnejšie prispôsobí. Príjemné sú masážne valčeky, vďaka nim tak necítim bolesť. Je skvelý.

40 pinzetiek

W&D

Senzor tlaku

Výkyvná hlava

Výdrž batérie

2 rýchlosti

Svetielko

Podobné modely