Akcia Záruka vrácení peněz do 60 dnů Doprava zdarma
Ušetríte 32,00
Oral-B Smart 4 4200W Cross Action Black

Oral-B Smart 4 4200W Cross Action Black

Kód produktu: #4210201219392
0 / 5 (0 hodnotenie)

Vyskúšajte zubná kefka Oral-B SMART 4 od značky, ktorá vám ako vôbec prvá priniesla elektrickú zubnú kefku s možnosťou pripojenia cez Bluetooth. Elegantný rukoväť elektrickej zubnej kefky SMART 4 4200W zlepšuje návyky pri čistení. Bezproblémovo sa pripojí k aplikácii Oral-B vo vašom telefóne a navedie vás spätnou väzbou v reálnom čase k lepšiemu čisteniu zubov. Zatiaľ čo vy si vylepšujete techniku čistenia, unikátny guľatá čistiaca hlavica Oral-B sa postará o všetko ostatné. Odstraňuje až o 100% viac zubného povlaku ako bežný manuálna zubná kefka. Získate tak zdravšie ďasná, a pretože odstraňuje povrchové škvrny, začne byť od prvého dňa čistenia váš úsmev belšie. Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
Pôvodná cena s DPH 99,90
Po zľave 67,90
bez DPH 56,12
Ušetríte 32,00

Zubná kefka okrem toho tiež pomáha chrániť citlivé ďasná vďaka patentovanej technológii regulácia tlaku, ktorá znižuje rýchlosť čistenia a upozorní vás, aby ste boli opatrnejší, ak budete na zuby príliš tlačiť. Vďaka šikovnému vedenie si vylepšíte návyky pri čistení aj zdravie ústnej dutiny. Niet sa teda čomu diviť, že Oral-B je zubnými lekármi múzeách značka zubných kefiek na svete. Kompatibilný s týmito náhradnými kefkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, Trizone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

Guľatá hlava čistí lepšie

Guľatá hlava čistí lepšie

Guľatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zuba lepšie ako bežna manuálna zubná kefka. Výsledkom sú čistejšie zuby a zdravšie ďasná.

Belšie zuby od prvého dňa

Belšie zuby od prvého dňa

Jemne bieli zuby už od prvého dňa vďaka leštiace vložke, ktorá drží zubnú pastu a aplikuje ju tam, kde je k odstráneniu povrchových škvŕn potrebné.

Čistite si zuby správnu dobu

Čistite si zuby správnu dobu

Zabudovaný časovač vám pomôže čistiť si zuby najmenej dve minúty, čo je minimálna doba, ktorú odporúčajú zubnými lekári a hygienisté.

Chráni ďasná

Chráni ďasná

Regulácia tlaku znižuje rýchlosť čistenia a upozorní vás, ak budete na kefku príliš tlačiť.

Lepšie návyky pri čistení zubov

Lepšie návyky pri čistení zubov

Kefka Oral-B Smart 4 4500s sa spojí s aplikáciou Oral-B a zaisťuje tak inteligentné vedenie pri čistení zubov. Aplikácia poskytuje spätnú väzbu v reálnom čase, čím pomáha zlepšovať návyky pri čistení zubov a sledovať zlepšenie.

Až dva týždne čistenia na jedno nabitie

Až dva týždne čistenia na jedno nabitie

Oral-B Smart 4 4500s má moderný lítium-iónovú batériu, takže vydrží nabitý dlhšie ako dva týždne. Nabíjačku tak môžete pokojne nechať doma aj pri ceste na dovolenku.

Čistiace hlavice navrhnuté v spolupráci so zubnými lekármi

Čistiace hlavice navrhnuté v spolupráci so zubnými lekármi

Vymeniteľné čistiace hlavice Oral-B sú navrhnuté tak, aby ich šlo bez problémov nasadiť na váš zubnú kefku. Majú rad špeciálnych funkcií, takže prinášajú úžasné výsledky.

Najčastejšie odporúčaný zubnými lekármi *

Najčastejšie odporúčaný zubnými lekármi *

Zubné kefky Oral-B vznikajú v spolupráci so zubnými lekármi, ktorí zároveň túto značku odporúčajú na celom svete najčastejšie. Spoznajte sami novú úroveň starostlivosti o ústnu dutinu od Oral-B.

Porovnávacia tabuľka

Porovnávací tabulka.jpg
  • Odstraňuje až o 100% viac zubného povlaku: guľatá hlavica čistí lepšie a udržuje zdravšie ďasná
  • Lepšie výsledky čistenia zubov so spätnou väzbou v reálnom čase
  • Chráňte si ďasná: Senzor tlaku vás upozorní, ak budete na zuby pri čistení príliš tlačiť
  • Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny
  • Batérie vydržia až 2 týždne na 1 nabitie
  • Vďaka profesionálnemu 2minutovému časovaču viete, že si čistíte zuby správnu dobu
  • Rukoväť s nabíjačkou
  • Čistiaca hlavica x2
  • Puzdro na nabíjačku