Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 Matte Black + cestovní pouzdro

Kód: 10PO010438
Cashback
Neohodnotené
Značka: Oral-B
€129,90
Skladom

Oral-B Pulsonic Slim Luxe zajišťuje zdravější dásně už za 4 týdny. Díky ultra štíhlé a super lehké rukojeti lze zubní kartáček velmi snadno držet v ruce, a je tudíž vhodný k použití doma i na cestách. Prodloužená kartáčková hlava pomáhá šetrně odstraňovat povrchové zabarvení zubů díky jemné sonické technologii, která vibruje rychlostí více než 31 000 vibrací za minutu. Podle svých osobních potřeb si můžete vybrat mezi třemi režimy čištění: pro každodenní čištění, bělicí a jemný. Profesionální časovač vám také připomene, abyste dodržovali dobu čištění 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Pro čistější, zdravější úsměv a přirozenou bělost. 

 Prodloužená záruka

BANNER_1ROK_CZ

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Oral-B Pulsonic Slim Luxe zaisťuje zdravšie ďasná už za 4 týždne. Vďaka ultra štíhlej a super ľahkej rukoväti možno zubnú kefku veľmi ľahko držať v ruke, a je preto vhodná na použitie doma i na cestách. Predĺžená čistiaca hlavica pomáha šetrne odstraňovať povrchové zafarbenie zubov vďaka jemnej sonickej technológii, ktorá vibruje rýchlosťou viac ako 31 000 vibrácií za minútu. Podľa svojich osobných potrieb si môžete vybrať medzi tromi režimami čistenia: pre každodenné čistenie, bieliaci a jemný. Profesionálny časovač vám tiež pripomenie, aby ste dodržiavali dobu čistenia 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári. Pre čistejší, zdravší úsmev a prirodzenú belosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Oral-B Pulsonic
Záruka: 3 roky s registráciou

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G