Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey

Kód produktu: #4210201305842

Špičkovo odstraňuje zubný povlak, aby bol úsmev žiarivý. Sonická zubná kefka Oral-B Pulsonic Slim Clean odstraňuje vďaka jemnej sonickej technológii viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Predĺžená čistiaca hlavica s vibrujúcimi vláknami so zaoblenými koncami zaručuje jemné čistenie a belšie zuby. Podľa svojich osobných potrieb si môžete vybrať medzi dvoma režimami čistenia: pre každodenné čistenie a bieliaci. Profesionálny časovač vám tiež pripomenie, aby ste dodržiavali dobu čistenia 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári. Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
69,90
bez DPH 57,77

Špičkovo odstraňuje zubný povlak, aby bol úsmev žiarivý. Sonická zubná kefka Oral-B Pulsonic Slim Clean odstraňuje vďaka jemnej sonickej technológii viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Predĺžená čistiaca hlavica s vibrujúcimi vláknami so zaoblenými koncami zaručuje jemné čistenie a belšie zuby. Podľa svojich osobných potrieb si môžete vybrať medzi dvoma režimami čistenia: pre každodenné čistenie a bieliaci. Profesionálny časovač vám tiež pripomenie, aby ste dodržiavali dobu čistenia 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári.

  • V porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou pomáha špičkovo odstraňovať zubný povlak
  • Vyššia ochrana ďasien vďaka vibráciám a vláknam so zaoblenými koncami
  • 2 režimy čistenia: pre každodenné čistenie, bieliaci
  • Batérie vydržia až 2 týždne na 1 nabitie
  • 1 šedá elektrická sonická zubná kefka s nabíjačkou
  • 1 čistiaca hlavica
1Hodnotenie 1odporúča tento produkt
1x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (1)

Marcela
27.1.2021

Mám rada klasický tvar zubnej kefky a preto som zvolila Pulsonic. Má jemný sonický pohyb s najvyšším počtom kmitov. Na jemné vibrácie som si potrebovala zvyknút, no netrvalo to dlho. Zuby mám pekne čisté, bez povlaku a ďasná zdravé. Je to štíhla tichá kefka s časovačom. Som veľmi spokojná.

dizajn

výdrž batérie

úzke telo-dobre sa drží

tichá

časovač

Doporučené príslušenstvo

Podobné modely