Outlet Záruka vrácení peněz do 60 dnů CashBack
Ušetríte 13,00
Oral-B PRO 2500 Cross Action Black+ cestovné púzdro

Oral-B PRO 2500 Cross Action Black+ cestovné púzdro

Kód produktu: #4210201219163

Vyskúšajte Oral-B Smart 5 od značky, ktorá vám ako prvá priniesla elektrickú zubnú kefku s možnosťou pripojenia cez Bluetooth. Elegantná rukoväť elektrickej zubnej kefky 5900 zlepšuje návyky pri čistení. Bezproblémovo sa pripojí k aplikácii Oral-B vo vašom telefóne a navedie vás spätnou väzbou v reálnom čase k lepšiemu čisteniu zubov. Zatiaľ čo vy si vylepšujete techniku čistenia, unikátna guľatá čistiaca hlavica Oral-B sa postará o všetko ostatné. Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
Pôvodná cena s DPH 72,90
Po zľave 59,90
bez DPH 49,50
Ušetríte 13,00

Vyskúšajte Oral-B Smart 5 od značky, ktorá vám ako prvá priniesla elektrickú zubnú kefku s možnosťou pripojenia cez Bluetooth. Elegantná rukoväť elektrickej zubnej kefky 5900 zlepšuje návyky pri čistení. Bezproblémovo sa pripojí k aplikácii Oral-B vo vašom telefóne a navedie vás spätnou väzbou v reálnom čase k lepšiemu čisteniu zubov. Zatiaľ čo vy si vylepšujete techniku ​​čistenia, unikátna guľatá čistiaca hlavica Oral-B sa postará o všetko ostatné. Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Získate tak zdravšie ďasná, a pretože odstraňuje povrchové škvrny, začne byť od prvého dňa čistenia váš úsmev belší. Nielen to, ale zubná kefka pomáha tiež chrániť citlivé ďasná vďaka patentovanej technológii regulácie tlaku, ktorá znižuje rýchlosť čistenia a upozorní vás, aby ste boli opatrnejší, ak budete na zuby príliš tlačiť. Vďaka šikovnému vedeniu, ktoré poskytuje zubná kefka Oral-B Smart 5 5900, si vylepšíte návyky pri čistení aj zdravie ústnej dutiny. Niet sa teda čomu diviť, že Oral-B je zubnými lekármi najviac odporúčaná značka zubných kefiek na svete. Elektrickú zubnú kefku Oral-B Smart 5 5900 možno používať s týmito náhradnými kefkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, Trizone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

3D systém čistenia zubov

3D systém čistenia zubov

Čistiaca hlavica s dizajnom inšpirovaným profesionálnymi nástrojmi obklopí každý zub, jej dynamický 3D pohyb sa zubom prispôsobí, svojimi osciláciami, rotáciami a pulzáciami naruší zubný povlak a odstráni ho až o 100% viac než bežná manuálna zubná kefka.

Guľatá čistiaca hlavica čistí lepšie

Guľatá čistiaca hlavica čistí lepšie

Guľatá hlava kefiek Oral-B kopíruje tvar zuba lepšie ako bežná ručná kefka.

Postráži dĺžku čistenia

Postráži dĺžku čistenia

Zabudovaný časovač vám pomôže čistiť si zuby najmenej dve minúty, čo je minimálna doba odporúčaná zubnými lekármi a hygienistom.

Chráni vaše ďasná

Chráni vaše ďasná

Regulácia tlaku znižuje rýchlosť čistenia a SmartRing vás upozorní, ak na kefku príliš tlačíte.

Až dva týždne čistenia na jedno nabitie

Až dva týždne čistenia na jedno nabitie

Vďaka modernej lítium-iónovej batérii vydrží Oral-B PRO 2 2500 až dva týždne čistenia na jedno nabitie. Nabíjačku tak môžete pokojne nechať doma aj pri ceste na dovolenku.

Čistiaca hlavica navrhnutá v spolupráci s dentistom

Čistiaca hlavica navrhnutá v spolupráci s dentistom

Vymeniteľné hlavy Oral-B dokonale sadnú na vašu kefku a vďaka premysleným detailom prinášajú fantastické výsledky. Napríklad zaoblený tvar je šetrnejší k ďasnám, sklonené štetiny lepšie čistí medzizubné priestory a štetiny Ultrathin zaisťujú extra jemnosť čistenie.

Najčastejšie odporúčaný zubnými lekármi

Najčastejšie odporúčaný zubnými lekármi

Nielenže kefky Oral-B vznikajú v spolupráci so zubnými lekármi, ale zároveň je to značka, ktorú dentisti po celom svete najčastejšie odporúčajú. Spoznajte sami novú úroveň starostlivosti o zuby od Oral-B.

  • Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku: guľatá hlavica čistí lepšie a udržuje zdravšie ďasná
  • Chráňte si ďasná: Senzor tlaku vás upozorní, ak budete na zuby pri čistení príliš tlačiť
  • Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny
  • Vďaka profesionálnemu 2minutovému časovaču viete, že si čistíte zuby správnu dobu
  • 1 režim čistenia: pre každodenné čistenie a režim starostlivosti o ďasná
  • Batérie vydržia až 2 týždne
  • Rukoväť elektrickej zubnej kefky s nabíjačkou
  • Čistiaca hlavica
  • Cestovné puzdro
3Hodnotenie 3odporúča tento produkt
3x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (3)

Imrich
22.3.2021

Kefka, ktorá sa dobre drží, dobre vyzerá, kombinácia farieb čierna a biela. Tak dokonale vyčistené zuby som s manuálnou kefkou nikdy nedosiahol. Červené svetielko slúži ako upozornenie, keď kefkou príliš zatlačíte na zuby, čo má pomôcť k menšiemu podráždeniu ďasien. Môžem odporúčať.

Cestovné púzdro

Upozornenie na tlak

2 čistiace programy

Dlhá výdrž

Lucia
18.2.2021

Oral-B som začala používať na odporúčanie známeho, ktorý mi vysvetlil výhody oscilačno pulzačnej technológie. Pocit vyčistenia zubov je dokonalý. Tlakový senzor sa stará o to, aby som bola šetrná k mojim ďasnám. Vrelo odporúčam.

Oscilačno pulzačná technológia

2 čistiace programy

Tlakový senzor

Výdrž batérie

Cestovné púzdro

Zuzana
28.1.2021

Používala som Sonicare, ale mi nevyhovovala kvôli veľkému počtu vibrácií. Na odporúčanie známeho som si zakúpila Oral-B s oscilačno pulzačnou technológiou a som spokojná. Pocit vyčistenia zubov je výborný. Táto kefka má 2 čistiace programy. Na jedno nabitie vydrží cez týždeň. V balení je aj plastové cestovné púzdro a ako bonus som dostala vynikajúcu Oral-B zubnú pastu Odporúčam.

Oscilačno pulzačná technológia

Tlakový senzor

2 čistiace programy

Dlhá výdrž batérie

Cestovné púzdro

Nič

Doporučené príslušenstvo

Podobné modely