Oral-B Junior PRO 3 Star Wars White

Kód: 10PO010378
Záruka vrátenia peňazí Cashback
Neohodnotené
Značka: Oral-B
€58,90
Skladom

Elektrická zubná kefka Oral-B Junior s motívom Hviezdnych vojen pre deti od 6 rokov bol navrhnutý v spolupráci so zubnými lekármi a zaisťuje špičkovú čistotu zubov. Na ochranu jemných detských ďasien má zubnú kefku vizuálny senzor tlaku, ktorý červeno bliká a znižuje rýchlosť čistenia, akonáhle zistí, že sa pri čistení moc tlačí.

Predĺžená záruka

BANNER_1ROK_SK

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kontrola tlaku na ďasná

Ak si vaše dieťa čistí zuby príliš silno, kontrolka na rukoväti kefky začne blikať načerveno a rýchlosť kefky sa automaticky zníži. Vaše dieťa sa tak naučí správnu techniku čistenia zubov a jeho ďasná zostanú chránené.

Čistí lepšie než manuálna zubná kefka

Okrúhla hlavica zubnej kefky presne obklopí každý zub a ľahko vyčistí aj miesta, ku ktorým majú zubné kefky s tradičnou pozdĺžnou hlavicou, napríklad sonické alebo manuálne, sťažený prístup. Preto vyčistí medzizubné priestory až 2× lepšie než manuálne kefky.

Aplikácia Disney Magic Timer

90 % detí si vďaka bezplatnej aplikácii Disney Magic Timer od Oral-B čistí zuby dlhšie*. Čistenie zubov sa stane skvelou zábavou vďaka virtuálnym nálepkám obľúbených Disney postavičiek, ktoré deti získajú po zubnými lekármi odporúčaných dvoch minútach čistenia. Aplikácia je dostupná zadarmo v obchodoch Apple Store a Google Play.

* Založené na štúdii 52 detí vo veku 4 až 14 rokov z roku 2014.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské kefky
Záruka: 3 roky s registráciou

Oral-B Junior PRO 3 Star Wars White

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G