Oral-B iO Series 7 White Alabaster DUO elektrický zubní kartáček 2 ks

Kód: 10PO010353
Januárový výpredaj
Neohodnotené
Značka: Oral-B
€239,96
Skladom

Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Chtěli jsme víc než čistě pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňujeme to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života. Chtěli jsme vytvořit víc než líbivý design – vznikla elegance určená pro ty nejvyhledávanější technologie. Je jasné, že když začnete místo manuálního zubního kartáčku používat elektrický, budete si čistit zuby lépe. Ale když začnete místo elektrického zubního kartáčku používat zubní kartáček iO, pak se z obyčejného stane neobyčejné a čištění uvidíte, uslyšíte a ucítíte jinak. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Oral-B sa vydáva ešte ďalej a dostáva čistenie na úplne inú úroveň. Chceli sme viac než čisto pokrokové technológie a špičkové prevedenie – umožňujeme to najdôkladnejšie, najjemnejšie a najtichšie čistenie vášho života. Chceli sme vytvoriť viac než ľúbivý dizajn - vznikla elegancia určená pre tie najvyhľadávanejšie technológie. Je jasné, že keď začnete namiesto manuálnej zubnej kefky používať elektrickú, budete si čistiť zuby lepšie. Ale keď začnete namiesto elektrickej zubnej kefky používať zubnú kefku iO, potom sa z obyčajného stane neobyčajné a čistenie uvidíte, budete počuť a ucítite inak.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o zuby
Záruka: 3 roky s registráciou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Oral-B-logo

Prvá zubná kefka Oral-B so zaoblenými a jemnými vláknami bola vyvinutá už v roku 1950 zubárom Robertom Hustonom. Odvtedy táto značka neustále inovuje v odvetví zubnej hygieny. V súčasnosti sú prednosťou Oral-B vysoko kvalitné elektrické kefky vyrobené v Nemecku. Nie je divu, že Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete*.

* Na základe prieskumu reprezentatívnej celosvetovej vzorky zubných lekárov vykonávanej pravidelne pre P&G