Outlet Záruka vrácení peněz do 60 dnů Doprava zdarma
Ušetríte 90,00
Oral-B Genius 10000 Orchid Purple

Oral-B Genius 10000 Orchid Purple

Kód produktu: #4210201202127

Genius, najlepšie zubná kefka od Oral-B, zubnými lekármi múzeách značky zubných kefiek na svete. Až o 100% zdravšie ďasná a účinnejšie odstraňovanie zubného plaku: guľatá hlavica čistí lepšie.100% pokrytie pri čistení: jediný zubná kefka s technológiou detekcie polohy, vďaka ktorej žiadne miesto nevynecháte. Chráňte svoje ďasná. Vďaka novej technológii ochrany ďasien a senzoru tlaku budete vedieť, kedy pri čistení príliš tlačíte.Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny. Batérie sa vám nikdy nevybije: duálny nabíjacie cestovné puzdro nabije v 1 zástrčke naraz zubnú kefku aj telefón.6 režimov čistenia vrátane dôkladného Pre Clean, bieliaceho, jemného a režime starostlivosti o ďasná. Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
Pôvodná cena s DPH 229,00
Po zľave 139,00
bez DPH 114,88
Ušetríte 90,00

Genius, najlepšie zubná kefka od Oral-B, zubnými lekármi múzeách značky zubných kefiek na svete. Až o 100% zdravšie ďasná a účinnejšie odstraňovanie zubného plaku: guľatá hlavica čistí lepšie.
100% pokrytie pri čistení: jediný zubná kefka s technológiou detekcie polohy, vďaka ktorej žiadne miesto nevynecháte. Chráňte svoje ďasná. Vďaka novej technológii ochrany ďasien a senzoru tlaku budete vedieť, kedy pri čistení príliš tlačíte.
Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny. Batérie sa vám nikdy nevybije: duálny nabíjacie cestovné puzdro nabije v 1 zástrčke naraz zubnú kefku aj telefón.
6 režimov čistenia vrátane dôkladného Pre Clean, bieliaceho, jemného a režime starostlivosti o ďasná.

BELŠIE ZUBY UŽ OD PRVÉHO DŇA

BELŠIE ZUBY UŽ OD PRVÉHO DŇA

Špeciálny bieliaci režim šetrne a efektívne odstraňuje povrchové škvrny už od prvého použitia. * Bieli odstraňovaním povrchových škvŕn

VSTAVANÝ SYSTÉM KONTROLY TLAKU

VSTAVANÝ SYSTÉM KONTROLY TLAKU

Vstavaný senzor tlaku od Oral-B chráni zuby a ďasná, pretože upozorňuje, keď pri čistení príliš tlačíte

CHRÁŇTE SI ĎASNA

CHRÁŇTE SI ĎASNA

Urobte ďalší krok v ochrane ďasien a prepojte svoj Genius 10000 s intuitívne aplikáciou Oral-B. Technológia ochrany ďasien sleduje, kde tlačíte príliš, a poskytuje spätnú väzbu, aby ste si mohli čistiť zuby šetrnejšie.

 • Genius, najlepšie zubná kefka od Oral-B, zubnými lekármi múzeách značky zubných kefiek na svete
 • Až o 100% zdravšie ďasná a účinnejšie odstraňovanie zubného plaku: guľatá hlavica čistí lepšie
 • 100% pokrytie pri čistení: jediný zubná kefka s technológiou detekcie polohy, vďaka ktorej žiadne miesto nevynecháte
 • Chráňte svoje ďasná. Vďaka novej technológii ochrany ďasien a senzoru tlaku budete vedieť, kedy pri čistení príliš tlačíte
 • Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny
 • Batérie sa vám nikdy nevybije: duálny nabíjacie cestovné puzdro nabije v 1 zástrčke naraz zubná kefka aj telefón
 • 6 režimov čistenia vrátane dôkladného Pre Clean, bieliaceho, jemného a režime starostlivosti o ďasná
 • Orchideová fialová rukoväť x1
 • Čistiaca Hlava x2
 • Lítium-iónová batéria
 • Cestovné puzdro s USB portom
3Hodnotenie 3odporúča tento produkt
3x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (3)

Imrich
28.3.2021

Skvelý dizajn, skutočný pútač očí do kúpeľne. Zubná kefka s mnohými funkciami a príslušenstvom. K dispozícii je tiež držiak na smartphone a aplikácia na stiahnutie, ktorá optimalizuje čistenie zubov. Veľa informácií o vašom vlastnom čistiacom návyku. Veľmi príjemné čistenie a dobrý výsledok. Špičkový produkt.

4 nádstavce

6 režimov čistenia

Cestovné púzdro

Bluetooth

Michaela Orechovská
16.2.2021

Kefka osciluje a vibruje zároveň, čo vytvára 3D efect. Ten pocit čistých zubov je fantastický. Okrúhla hlava dočiahne aj na osmičky z vnútornej strany s čím som mala s manuálnou kefkou problém. Kefka je rýchla, efektívna, inteligentná, vďaka viacerým režimom sa dá prispôsobiť a prepojenie s mobilom usmerňuje kde v čistení ešte zabrať. Zuby sú čisté, na dotyk príjemné a vďaka senzoru tlaku mi prestali krvácať ďasná, lebo som vždy tlačila. V balení je elegantné cestovné puzdro s možnosťou nabíjania cez USB, čo sa mi na cestách hodí.

Časovač

3D čistenie

Senzor tlaku

Výdrž batérie

6 programov

Elegantný dizajn

Cestovné puzdro

Peter
5.2.2021

Dobá kefka so šiestimi režimami čistenia, každý si vyberie ten svoj. Možnosť spárovania s telefónom cez bluetooth. Dokonalý pocit vyčistenia zubov. Palec hore.

Oscilačno pulzačná technológia

Tlakový senzor

Štyri nádstavce

Šesť režimov čistenia

Bluetooth technológia

Cestovné púzdro

Nič

Doporučené príslušenstvo

Podobné modely