Krátke vlasy poskytujú flexibilitu! S teplovzdušnou ondulačnou kefou Braun Satin Hair 1 objavíte rad účesov, ktoré váš krátky strih ukrýva. Upravte a vysušte si vlasy naraz a chráňte ich pomocou jedinečnej technológie od Braun. Vytvorte si autentický účes 20. rokov s kúzelnými kučierkami, vytvarujte si ofinu s moderným, dômyselným efektom, dajte svojmu účesu objem od korienkov alebo si zatočte končeky.

  • Uvoľňovací funkcie: Špeciálna uvoľňovacia funkcia vám umožní vlasy upraviť, bez toho aby sa zamotali a polámali. Každý prameň vlasov sa ľahko a hladko uvoľní. Pre rozmanité účesy bez problémov!
  • Osobné nastavenia: Individuálna úprava vlasov si žiada možnosť individuálneho nastavenia. 2 stupne nastavenia umožňujú prispôsobiť teplotu a intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich potrieb. Môžete si byť istá, že teplota a intenzita prúdenia vzduchu vždy presne zodpovedá typu vašich vlasov, takže tie sa potom pri úprave nepresušia.
  • Teplovzdušná ondulačná kefa Satin Hair 1 AS 110
  • Malá tvarovacia kefa (18 mm)
2Hodnotenie 2odporúča tento produkt
2x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (2)

Ilona Jurášková
25.1.2021

Hledala jsem pro maminku lehký kulmofén, aby se jí dobře držel. Je velmi spokojená. Nástavec maximálně vyhovuje jejím kratším vlasům.

Lehoučký

Kvalitní výrobek za dobrou cenu

Při delším používání se přehřívá a chvíli se musí počkat.

Michaela Orechovská
14.1.2021

Jediný kulmofén, ktorý je maličký no výkonný. Vďaka drobnému telu sa dobre drží v ruke a úprava vlasov nie je namáhavá. Má dva stupne výkonu čo je úplne dostačujúce. Vďaka tepelnej poistke sa automaticky vypne. Pevný kartáč pekne vlasy prečesáva a drzí počas úpravy.

malý

výkonný

príjemný do ruky

môže dochádzať k prehrievaniu

Podobné modely