Oral-B Teen

Kód produktu: #4210201202448

Elektrická zubná kefka Oral-B Teen Biela zaisťuje v porovnaní s bežným manuálnym zubnou kefkou klinicky overenú špičkovú čistotu ústnej dutiny. Naviac vám ho prináša Oral-B, zubnými lekármi najpoužívanejšie značka zubných kefiek na svete. Kompatibilný s týmito náhradnými kefkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, Trizone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care. Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
Pôvodná cena s DPH 72,90
Po zľave 59,90
bez DPH 49,50
Ušetríte 13,00

Elektrická zubná kefka Oral-B Teen Biela zaisťuje v porovnaní s bežným manuálnym zubnou kefkou klinicky overenú špičkovú čistotu ústnej dutiny. Naviac vám ho prináša Oral-B, zubnými lekármi najpoužívanejšie značka zubných kefiek na svete. Kompatibilný s týmito náhradnými kefkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, Trizone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

Guľatá čistiaca hlavica čistí lepšie a udržuje zdravšie ďasná.

Guľatá čistiaca hlavica čistí lepšie a udržuje zdravšie ďasná.

Guľatá čistiaca hlavica Oral-B kopíruje tvar každého zuba lepšie ako bežná manuálna zubná kefka. Ultra-jemná čistiaca hlavica Sensi Ultra Thin je šetrná k zubom a ďasnám, nekompromisná k zubnému povlaku. Výsledkom sú čistejšie zuby a zdravšie ďasná.

Vizuálny senzor tlaku chráni ďasná

Vizuálny senzor tlaku chráni ďasná

Chráňte ďasná svojich násťročných detí: Regulácia tlaku znižuje rýchlosť čistenia a vizuálne vás upozorní, ak budete na zuby pri čistení príliš tlačiť.

Čistejšie, belšie a zdravšie zuby a ďasná

Čistejšie, belšie a zdravšie zuby a ďasná

Už od 1. dňa používania elektrická zubná kefka jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny.

Mobilná aplikácia Oral-B

Mobilná aplikácia Oral-B

Lepšie výsledky čistenia so spätnou väzbou v reálnom čase vďaka prepojeniu cez Bluetooth s aplikáciou Oral-B. Aplikácia je dostupná vo vašom obchode App Store alebo Google Play.

Čistiaca hlavica Ortho

Čistiaca hlavica Ortho

Špeciálne navrhnutá okrúhla čistiaca hlavica Ortho dokonale obklopí a vyčistí každý zub vrátane zámočkov u strojčeka. Čistí zuby aj v ťažko prístupných miestach ústnej dutiny.

Li-Ion batéria pre až 2 týždne čistenia zubov

Li-Ion batéria pre až 2 týždne čistenia zubov

Elektrická zubná kefka Oral-B Teen disponuje Li-Ion batériou, ktorá vydrží na 1 nabitie až 2 týždne.

2 minútový profesionálny časovač 4x30s

2 minútový profesionálny časovač 4x30s

Elektrická zubná kefka je vybavená profesionálnym časovačom, ktorý každých 30s jemne zavibruje. Čistite si zuby po dobu odporúčanú zubnými lekármi.

Najodporúčanejšia značka zubnými lekármi

Najodporúčanejšia značka zubnými lekármi

Zubné kefky Oral-B vznikajú v spolupráci so zubnými lekármi, ktorí zároveň túto značku odporúčajú na celom svete najčastejšie. Spoznajte sami novú úroveň starostlivosti o ústnu dutinu od Oral-B.

  • Umožnite svojmu násťročnému dieťaťu dôkladné čistenie zubov, pri ktorom sa odstráni až o 100 % viac zubného povlaku. * Okrúhla čistiaca hlavica čistí lepšie a udržuje zdravšie ďasná. * * V porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou
  • Chráňte ďasná svojich násťročných detí: Regulácia tlaku znižuje rýchlosť čistenia a vizuálne vás upozorní, ak budete na zuby pri čistení príliš tlačiť
  • Vďaka profesionálnemu 2minutovému časovaču pomáha násťročným čistiť si zuby správnu dobu
  • Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny
  • Lepšie výsledky čistenia so spätnou väzbou v reálnom čase vďaka prepojeniu cez Bluetooth a aplikáciu Oral-B
  • Úžasná batéria: Supermoderná lítium-iónová batéria vydrží až 2 týždne na 1 nabitie
  • 1 Biela rukoväť elektrickej zubnej kefky s nabíjačkou
  • 1 čistiaca hlavica
1Hodnotenie 1odporúča tento produkt
1x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (1)

Michaela Orechovská
14.1.2021

Na odporúčanie som skúsila kúpiť mojej pubertálnej dcére, ktorá má strojček. Nechcela používať množstvo kefiek, špáradiel, musela som, ju do toho nútiť. Túto kefku si priam zamilovala. Okrúhla hlava a oscilačno-rotačné čistenie je účinné, efektívne a hlavne vďaka špeciálnym ortho nádstavcom a trom programom vyčistí jednoducho aj okolie zámkov strojčeka. Vďaka prepojeniu cez telefón je kefka pre násť ročnú viac zaujímavá, pretože si vie svoje čistenia kontrolovať a porovnávať.

efektívnosť

výdrž batérie

senzor tlaku

nádstavce pre strojček

Doporučené príslušenstvo

Podobné modely