Oral-B Junior PRO 2 Star Wars

Kód produktu: #4210201245971

Detská elektrická zubná kefka s motívom Star Wars / Hviezdne vojny, vhodný pre deti od 6 rokov, 3D systém čistenia zubov (8.800 oscilácií a 40.000 pulzovania / minútu); 2 čistiace režimy: denný a režim pre citlivé zuby a ďasná; vizuálne a zvukový senzor tlaku; 2 minútový profesionálny časovač (4x30s); čistiaca hlavica s extra mäkkými vláknami, Li-Ion batéria, indikátor stavu nabitia, mobilné aplikácie Disney Magic Timer, Obsah balenia: 1 x rukoväť elektrickej zubnej kefky, 1 x čistiaca hlavica Sensi Ultrathin, 1 x dobíjacia stanica Podrobný popis


Dostupnosť: skladom
Pôvodná cena s DPH 72,90
Po zľave 47,90
bez DPH 39,59
Ušetríte 25,00

Elektrická zubná kefka Oral-B Junior s motívom Star Wars / Hviezdne vojny vhodný pre deti od 6 rokov je navrhnutý v spolupráci so zubnými lekármi a zaisťuje špičkovú čistotu. Na ochranu jemných detských ďasien má zubnú kefku senzor tlaku, ktorý rozsvieti červenú kontrolku a zníži rýchlosť čistenia, pokiaľ je vyvíjaný nadmerný tlak. Jeho guľatá čistiaca hlavica má naviac extra mäkké vlákna. Ak chcete, aby bolo čistenie zubov ešte zábavnejšie, je možné použiť bezplatnú aplikáciu Disney Magic Timer od Oral-B. S touto aplikáciou si 90% detí čistí zuby dlhšie. Je to ten pravý kefka, ktorý deťom pomôže, aby si čistili zuby samostatne a vyvinuli si zdravé návyky, ktoré im vydržia celý život.

 • Chráni ďasná pomocou senzora tlaku
 • Mimoriadne jemná guľatá čistiaca hlavica s ultra tenkými vláknami
 • Každých 30 sekúnd zavibruje, čím vaše dieťa upozorní, že je potrebné zmeniť oblasť čistenia
 • 2 režimy čistenia: pre každodenné čistenie a jemný
 • Možno ho používať s bezplatnou aplikáciou Disney Magic Timer od Oral-B, aby bolo čistenie zábavnejšie
 • Obsah balenia: 1 rukoväť, 1 čistiaca hlavica Sensi Ultrathin, 1 nabíjačka
 • Vhodné od 6 rokov
 • Dobíjacia batéria vydrží na jedno plné nabitie až 2 týždne
 • 1 x rukoväť elektrickej zubnej kefky
 • 1 x čistiaca hlavica Sensi Ultrathin
 • 1 x dobíjacia stanica
3Hodnotenie 3odporúča tento produkt
3x 0x 0x 0x 0x

Hodnotenie užívateľov (3)

Jíra
12.4.2021

Pekná jemná zubná kefka, ktorá namotivuje akéhokoľvek chlapca, ktorý si nechce čistiť zuby. Kefka je vybavená možnosťou pripojenia na mobilný telefón a dieťa si svoje čistenie môže samé odkontrolovať. K peknému dizajnu patrí aj časovač a senzor tlaku. Tieto funkcie naučia správnemu čisteniu aj kontrolu nad časom stráveným pri čistení. Kefka je jemná k zúbkom aj ďasnám. Určite si ju vaše dieťa zamiluje.

Dobrá výdrž batérie

Pekný motivujúci dizajn

Okrúhla hlavica, 3D - oscilačno-rotačný pohyb

Časovač

Senzor tlaku

Pogumované telo

Karolína
16.3.2021

Zubná kefka pre deti so senzorom tlaku ušitá priamo pre môjho 7 ročného syna, ktorého nedokážem odnaučiť na kefku tlačiť. Vďaka tomu si dokáže uvedomiť silu v ruke a tlak ktorým tlačí na kefku. Časovač ho upozorní kedy má prejsť na ďalšiu štvrtinu zubov aj kedy by mal mať už zuby umyté. Krásny dizajn, skvelý tvar. Je super.

Časovač

Skvelá výdrž batérie

Senzor tlaku

Pekný dizajn

Pogumované telo

Možnosť použiť rôzne nadstavce

Mirek Olomouc
8.2.2021

Výborná varianta, která zaujme děti, kdy kategorie 6+ získává návyky správného čištění zubů. Kartáček je šetrný, díky tlakovému senzoru, časovač, díky kterému co 30 sec změní zvuk, naučí děti přesunout se do další části ústní dutiny tak, aby očistili poctivě všechny zuby rovnoměrně. Doporučuji!

Atraktivní design

3D čištění

Tlakový senzor s indikací světla

Timer co 30sec

Šetrný k zubům

Doporučené príslušenstvo

Podobné modely