BRAUN XT10, náhradný brit

Kód: 1100007474
Akcia Tip na Deň otcov
Značka: Braun
€17,90 –10 %
553 braun xt10 nahradni brit
€17,90 –10 % €16,11
Skladom

Táto náhradná holiaca hlavica je kompatibilná so všetkými hybridnými zastrihávačmi fúzov a elektrickými holiacimi strojčekmi Braun Series X. Vyznačuje sa 4 holiacimi prvkami v 1 hlavici - 2 bočnými zastrihávačmi a 2 centrálnymi holiacimi zónami. Špecializovaná technológia 4D-Blade zaisťuje ľahké a pohodlné oholenie, ktoré je šetrné k pokožke. Hlavica je plne vodotesná a je vyrobená zo 100% nerezovej ocele. Je navrhnutá tak, aby vydržala dlho ostrá – palicou až 6 mesiacov*. *Pri 2 kompletných oholeniach týždenne, skutočné výsledky sa môžu líšiť.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Poháňaná technológiou 4D-Blade

Inovatívna technológia 4D-Blade má 2 centrálne holiace zóny a 2 bočné zastrihávače. Využíva technológiu krytej čepieľky na ochranu pokožky pred čepieľkou a poskytuje tak pohodlné oholenie, ktoré je dostatočne hladké na to, aby ste vyzerali skvele, a zároveň šetrné k pokožke. 
 
Čepieľka 4D-Blade je vyvinutá tak, aby vydržala a zostala ostrá až 6 mesiacov*. Má hlavicu Flex, ktorá sa prispôsobí kontúram vašej tváre a prináša jednoduchý a rýchly pohyb. 4D-Blade je 100 % vodotesná, je možné použiť ju pri umývadle alebo v sprche a ľahko sa čistí, vďaka čomu je jej použitie v domácnosti hygienické.

Jeden nástroj, akýkoľvek štýl 

Braun Series XT5 využíva inovatívnu čepieľku 4D-Blade, ktorá vydrží až 6 mesiacov*.
 
Je šetrná k pokožke, jednoducho sa ovláda a uľahčuje každý styling. 

Zostáva ostrá až 6 mesiacov*  

Náhradná čepieľka Braun Series X je vyrobená tak, aby vydržala dlhšie.

Robustná a spoľahlivá 


Čepieľka Braun Series X sa neodpojí pri zdvihu, pohybe ani tlaku, takže je vždy pripravená na použitie.

4 holiace zóny so 450 strihmi za sekundu
 
Dva bočné zastrihávače a dva stredné holiace strojčeky vykonajú 450 strihov za sekundu, aby zabezpečili rýchle a efektívne holenie.

Výkonná hlavica Flex 


Čepieľka 4D-Blade má pohyblivú hlavicu Flex, ktorá sa prispôsobí kontúram vašej tváre, a robí tak holenie v ťažko prístupných oblastiach ešte jednoduchším. 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k pánskym holiacim strojčekom
Záruka: 2 roky

BRAUN XT10, náhradní břit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.