BRAUN Silk-expert Mini PL1124

Kód: 10AS480411
Záruka vrátenia peňazí Cashback
Neohodnotené
Značka: Braun
€201,90
Skladom
  • Rýchla, jednoduchá a šetrná technológia IPL: viditeľné a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov len za 3 mesiace¹ v pohodlí domova.
  • Šetrné zariadenie s technológiou odstraňovania chĺpkov IPL: klinicky testované. Senzor pokožky prispôsobuje intenzitu energie farbe pokožky.
  • Optimálny výkon ako v salóne pre každú časť tela s technológiou SkinPro (SensoAdapt™) - automaticky a dôsledne sa prispôsobuje farbe vašej pokožky.
  • Kompaktný a praktický: mini dizajn. Dodáva sa s cestovným puzdrom na použitie na cestách.
  • Ergonomické: na pohodlné ovládanie rukou a jednoduchú manipuláciu.
    ¹Pri použití podľa odporúčania. Individuálne výsledky sa môžu líšiť

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Braun Silk-expert Mini
Rýchly, jednoduchý a šetrný domáci
IPL na viditeľné a dlhodobé 
odstránenie chĺpkov*.

Technológia SkinPro (SensoAdapt™)**

Pokožka má na rôznych častiach tela odlišné sfarbenie, preto senzor SkinPro (SensoAdapt™) (s UV ochranou) nepretržite sníma vašu pokožku a prispôsobuje záblesky rôznym oblastiam tela.

*Pri použití podľa odporúčaného režimu sa môžu jednotlivé výsledky líšiť.
**Zdieľaná technológia so spoločnosťou Cyden.

Prispôsobuje ošetrenie všetkým oblastiam tela

Presné a dôkladné ošetrenie každej oblasti vášho tela. Ošetrite menšie oblasti, ako je tvár, podpazušie a oblasť bikín, alebo väčšie oblasti tela, ako sú nohy.

Účinný a šetrný


Šetrné a účinné viditeľné odstránenie chĺpkov v pohodlí vášho domova. Tento IPL epilátor nepretržite sníma tón vašej pokožky a automaticky prispôsobuje úroveň intenzity, aby zabezpečil dokonalú rovnováhu medzi jemnosťou a účinnosťou.

Viditeľné výsledky už do 3 mesiacov

Klinicky testované na viditeľnú redukciu chĺpkov už za 3 mesiace*. Sila IPL.

Zistite, či je IPL epilátor pre vás vhodný

IPL epilátor Braun je vhodný na ošetrenie pokožky rôznych tónov od svetlej po stredne tmavú, s chĺpkami od prirodzenej blond až po tmavohnedú alebo čiernu. Technológia IPL je najmenej vhodná na veľmi svetlé, červené, sivé alebo biele chĺpky obsahujúce menej melanínu, ktorý absorbuje svetlo.

3 úrovne intenzity

3 úrovne intenzity IPL epilátora zabezpečujú intenzitu svetla, ktorá najlepšie vyhovuje tónu vašej pokožky. Tým zaisťuje dokonalú rovnováhu dlhotrvajúceho účinku v pohodlí vášho domova.

Záblesky každých 0,6 sekundy


IPL vytvára nepretržité vysokorýchlostné záblesky, ktoré umožňujú ľahké kĺzanie a menej vynechaných miest. Režim kĺzania sa odporúča pri ošetrení rozsiahlejších oblastí tela, ako napr. nohy.

Redukcia chĺpkov s dlhotrvajúcim účinkom

IPL s až 300 000 zábleskami, ktorý odstraňuje chĺpky z tela a tváre na obdobie približne 16 rokov bez potreby výmeny žiarovky.

Kompaktný odľahčený dizajn


Jednoduchá manipulácia vďaka štíhlemu dizajnu, ktorý vám sadne do ruky. Uložte svoje zariadenie do cestovného vrecka, aby ste si ho mohli vziať a používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ženy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.