Braun Silk-épil SensoSmart 9 9-720

Kód: 10AS480249
Záruka vrátenia peňazí
Neohodnotené
Značka: Braun
€116,90
Skladom

Epilátor Braun Silk-épil 9-720 so širokou hlavou pre extra rýchlu epiláciu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 


Prvý inteligentný epilátor na svete.

Nová generácia epilátorov Braun obsahuje technológiu SensoSmart ™, ktorá vám poskytuje možnosť odborného navádzania. Inovatívny inteligentný snímač vás navádza pri epilácii a zaisťuje správny tlak na pokožku, aby bolo odstránené ešte viac chĺpkov jedným pohybom. Červené svetlo signalizuje, že pri epilácii tlačíte príliš silno na pokožku, a vyzýva vás, aby ste prispôsobili tlak pre maximálne účinnú epiláciu.

Epilátory Braun Silk-épil odstraňujú 4× kratšie chĺpky ako vosk a dosahujú hladkosť ako z kozmetického salónu v pohodlí vášho domova. Žiadne problémy, žiadny neporiadok, žiadne použitie vosku!

Pinzety MicroGrip

Odstraňujú chĺpky tak krátke, ako je zrnko piesku (0,5 mm). Nemusíte už nikdy čakať, až medzi jednotlivými aplikáciami vosku chĺpky dorastú.

Technológia Wet & Dry

100% vodotesný; môžete vykonávať epiláciu vo vani alebo v sprche. Pri pravidelnom používaní vo vode sa epilácia stáva prakticky bezbolestná.

Výkyvná hlava

Prispôsobí sa každej kontúre, aby bola zaistená efektívna epilácia, a to aj v komplikovaných oblastiach, ako je koleno a podpazušie.

Osvetlenie SmartLight

Odhaľuje najjemnejšie chĺpky pre ich dôkladné bezchybné odstránenie.

5 dôvodov, prečo zvoliť epiláciu miesto vosku.

Epilátory Braun Silk-épil odstraňujú 4× kratšie chĺpky ako vosk. Nemusíte už nikdy čakať, až medzi jednotlivými epiláciami chĺpky dorastú.
Braun má množstvo epilátorov typu Wet & Dry, vďaka ktorým môžete vykonávať epiláciu vo vani alebo v sprche. Pri pravidelnom používaní vo vode sa epilácia stáva prakticky bezbolestnou.
Je cenovo oveľa efektívnejšie ako použitie vosku. Epilátor Braun sa zaplatí po iba 6 mesiacoch v porovnaní s pravidelnými návštevami salónu.
Epilácia je jednoduchá a účinná. Nezanecháva žiadny neporiadok alebo lepkavý vosk, ktorý musíte vyčistiť.
Nie je potrebné plánovať návštevy salónov. Epilátory je možné používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Balení:
Epilátor Braun Silk-épil 9 SensoSmart
Masážní nástavec
Holicí hlava
Zastřihovací nástavec
Nástavec pro kontakt s pokožkou
Měkké pouzdro

Dodatočné parametre

Kategória: Silk-épil 9
Záruka: 5 rokov s registráciou

Braun Silk-épil SensoSmart 9 9-720

braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.