Braun Satin Hair 7 AS720

Kód: 10AS010004N
Cashback
Neohodnotené
Značka: Braun
€69,90
Na ceste
Položka bola vypredaná…

Různé účesy pro zdravé a lesklé vlasy: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 7.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová teplovzdušná ondulačná kefa Braun Satin Hair 7 upraví vaše vlasy šetrne a efektívne, takže budú každý deň krásne a lesklé. Či už máte akýkoľvek strih či dĺžku vlasov: s teplovzdušnou ondulačnou kefou Braun Satin Hair 7 si môžete užívať širokú škálu účesov. Meňte si účes podľa nálady - s dokonalou ochranou od Braun si môžete byť istá, že vaše vlasy budú vyzerať zdravo na pohľad i na dotyk.


Vlastnosti:
Inovatívna technológia IONTEC Rovnako ako všetky prístroje radu Braun Satin Hair 7 obsahuje tiež teplovzdušná ondulačná kefa Braun Satin Hair 7 prelomovú inovačnú technológiou IONTEC. IONTEC je jedinečná technológia určená špeciálne k ochrane zdravia vašich vlasov. Preto je tiež vašou zárukou zdravej úpravy vlasov. Zelené iónové trysky uvoľnia do vlasov pri ich úprave efektívne milióny saténových iónov, ktoré pritiahnu čiastočky vlhkosti zo vzduchu.
Vyvážený obsah vlhkosti Saténové ióny obklopia každý jednotlivý vlas a rýchlo obnovia rovnováhu jeho vlhkosti, ktorá sa obvykle pri úprave vlasov teplom stráca.
Antistatická úprava vlasov Vďaka jedinečnej iónovej technológii Braun vznikne bohatý prúd saténových iónov, ktoré obklopia každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové pôsobenie iónov funguje pri úprave vlasov ako prirodzený zvlhčovací prostriedok, ktorý obmedzí polétávanie vlasov a ich statický náboj. Vaše vlasy budú nádherne žiarivé a hladké.
Ochrana pred lámaním vlasov: Špeciálne navrhnuté nástavce s kefou a hrebeňom Braun chránia vďaka svojej unikátnej technológii hladkých hrotov vlasové kutikuly pred poškodením a lámaním.
Filter s mriežkou: Geniálny filter s mriežkou v zadnej časti ergonomicky tvarovanej rukoväte pomáha predchádzať lámaniu vlasov. Zabraňuje tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať. Vďaka tomu je úprava vlasov ešte bezpečnejšia.
Osobné nastavenia: Individuálna úprava vlasov si žiada možnosť individuálneho nastavenia. 2 stupne nastavenia umožňujú prispôsobiť teplotu a intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich potrieb. Môžete si byť istá, že teplota a intenzita prúdenia vzduchu vždy presne zodpovedá typu vašich vlasov.


Balenie:
Teplovzdušná ondulačná kefa Satin Hair 7 AS 720

Dodatočné parametre

Kategória: Kulmofény
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.