BRAUN MGK 5360

Kód: 10AS480405
2 hodnotenia
Značka: Braun
€89,90
Skladom
  • 8 v 1: súprava pánskeho zastrihávača Braun MGK5 je vhodná na úpravu akejkoľvek dĺžky chĺpkov. Je vhodná na bradu, tvár, hlavu, nos aj uši.
  • Ostrejší. Rýchlejší. Účinnejší. Zastrihávač má širšiu zastrihávaciu časť – s každým pohybom tak zastrihnete ešte viac chĺpkov*. Dosiahnite vytúžený vzhľad ešte rýchlejšie.
  • 100 % kontrola od hlavy až po päty: precízny nadstavec s až o 20 % nižším obsahom plastu umožňuje zastrihávanie bez námahy – či už ide o fúzy, briadku, strnisko alebo vlasy.
  • Vydrží celé roky: tento pánsky zastrihávač brady má čepele, ktoré si zachovajú ostrosť po celý život – na jednoduché, rovnomerné a účinné zastrihávanie chĺpkov každej dĺžky.
  • Pokročilá nemecká technológia: s výkonnou lítiovo-iónovou batériou, ktorá umožňuje až 100 minút prevádzky.

 

* V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zastrihávačov Braun.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ostrejší. Rýchlejší.  Účinnejší.*
 
Zastrihávač má širšiu zastrihávaciu časť, a tak dokáže jedným ťahom zachytiť a zastrihnúť viac chĺpkov ako predchádzajúce modely zastrihávačov Braun. Dosiahnite vytúžený vzhľad ešte rýchlejšie.

*​V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zastrihávačov Braun.

 

Úprava so zastrihávačom Braun

Precíznosť bez námahy pre váš štýl. Nemecký dizajn, ktorý vydrží celé roky. So širšou zastrihávacou časťou, aby ste požadovaný vzhľad dosiahli ešte rýchlejšie.

 
 

Braun MGK 7331

Braun MG K 5360

Braun MGK 3345

Ideálny na Holenie tela a tváre, zastrihávanie brady Holenie tváre a zastrihávanie brady Holenie tváre a zastrihávanie brady
Čas používania/nabíjania 100 minút zastrihávania. Plné nabitie za 1 hodinu. 100 minút zastrihávania. Plné nabitie za 1 hodinu. 100 minút zastrihávania. Plné nabitie za 1 hodinu.
Technológia AutoSense
Umývateľný
Zastrihávacia hlavica na uši a nos
Hlavica na detailné zastrihávanie a hlavica na holenie tela Len hlavica na zastrihávanie detailov Len hlavica na zastrihávanie detailov
Hrebeň na citlivé holenie
Širšia zastrihávacia časť, ktorá zachytí viac chĺpkov
Celokovová čepeľ
Mini planžetový holiaci strojček

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné zastrihávače
Záruka: 2 roky
Vlastnosti produktov: áno
Zastrihovače: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
braunlogo

V 20. rokoch 20. storočia začal Braun ako malý strojársky obchod av 60. rokoch sa stal medzinárodne uznávanou značkou pre malé elektrické spotrebiče – vývoj vedený technickými
inováciami, dlhodobou kvalitou a vynikajúcim designom. Po deväťdesiatich rokoch sa výrobky Braun vyvíjali tak z hľadiska vzhľadu, ako aj z hľadiska technológie. Jedna vec,
ktorá sa nezmenila, je, že značka je stále synonymom vysokej kvality a ergonomického designu. A základné hodnoty značky, ako je funkčnosť, kvalita a estetika, sú aj dnes
rovnako aktuálne, ako keď sa Braun design v 50. rokoch zrodil. V našom portfóliu nájdete predovšetkým pánske holiace strojčeky a zastrihávače, dámske d/epilátory a IPL epilátory.